KPL Świat dotyku i Nic wielkiego Ciało a dotyk Bartłomiej Gajowiec

Kupuj w zestawie! Mamy dla was szczególną partię książek z autografem autora. Nie czekaj kup już dzisiaj!

Waga 0,50 kg
%

63,00 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

 

Świat dotyku Bartłomiej Gajowiec

W każdym z nas istnieje wewnętrzny lekarz. Świadomość ciała  jest drogą dotarcia do korzeni naszych dysfunkcji. To właśnie tutaj istnieje prawda, która stanowi naturalne środowisko dla utrzymania zdrowia. Sztywność szyi, bóle kręgosłupa, kolan, samoczynne drżenie mięśni, napięte ramiona to sygnały, które właściwie odczytane będą początkiem procesu zdrowienia.

Z dotykiem jest tak, że jest wszędzie. Najintensywniejszy i najbardziej potrzebny ze zmysłów. Nic nie jest w stanie go zastąpić w rozwoju i zdrowym funkcjonowaniu każdego z nas. Warsztat fizjoterapeutyczny oparty jest w dużej mierze na dotyku, a więc kontakcie dwóch ciał, dwóch systemów informacyjnych, dwóch rzeczywistości. Każdej z własną historią, doświadczeniami i reaktywnością.

Utrata możliwości odczuwania dotyku jest jedną z cięższych strat, jakich można doświadczyć. Dotyk bowiem kompensuje braki innych zmysłów, ale żaden zmysł nie skompensuje dotyku.

Bartłomiej Gajowiec  fizjoterapeuta, praktyk aikido, twórca nowatorskiej metody usprawniania osób ze schorzeniami układu nerwowego „Neuroaiki.”

Nic wielkiego Ciało a dotyk Bartłomiej Gajowiec

Druga już książka fizjoterapeuty holistycznego w temacie dotyku, ciała człowieka, mechanizmów prowadzących do schorzeń, siły ciała w procesie samozdrowienia. Autor dotyka różnorodnych zagadnień tkających każdą sesję terapeutyczną, którą prowadzi w gabinecie, pokazuje, jak różne i inne od zdefiniowanych potrafią być przyczyny dolegliwości czy bólu.

Szerokie spojrzenie na ciało człowieka, na rolę dotyku – najbardziej obecnego zmysłu w życiu, najmocniej penalizowanego ale najbardziej skutecznego terapeutycznie, wprowadza nowe pojęcia i nowe wątki w proces myślenia o tym, jak można pomóc drugiemu.

Czytaliście już „Świat dotyku, holistyka w fizjoterapii”?
Czas na „Nic wielkiego, cialo a dotyk”.
Czeka na Was głęboka wiedza zbierana przez głębokie doświadczenia.

 

Informacje dodatkowe

Waga 0,50 kg

group38
Może spodoba się również…