KPL Głód matki Kelly McDaniel i Matki, które nie potrafią kochać dr Susan Forward, Donna Frazier-Glynn

W komplecie taniej

Waga 1 kg
%

75,00 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Głód matki

Jak dorosłe córki mogą zrozumieć i wyleczyć się z braku opieki, ochrony i przewodnictwa

Niekończące się, bolesne pragnienie kochania i bycia kochanym. Okresy objadania się lub głodzenia. Mozaika niestabilnych nastrojów i bolesnych relacji.

Czy to brzmi znajomo?

Psychoterapeutka i autorka Kelly McDaniel wielokrotnie widziała to u swoich klientek, które czuły się uwięzione w cyklach toksycznych zachowań – i nie potrafiły z nich wyjść.

Wiele spośród nas utknęło w niezdrowych nawykach tylko dlatego, że nie widzimy lepszego rozwiązania. W tej książce McDaniel pomaga kobietom przerwać cykl destrukcyjnych zachowań poprzez świeże spojrzenie na urazy

przywiązania z dzieciństwa i ich trwały wpływ na dalsze życie. Destygmatyzuje wstyd związany z niedostateczną opieką i błędną diagnozą oraz oferuje ścieżkę uzdrawiania za pomocą skutecznych sposobów, które obejmują interwencje terapeutyczne i zmianę stylu życia.

W trakcie tego procesu:

  • poznasz i zrozumiesz trzy podstawowe elementy matczynej miłości,
  • odzyskasz utraconą opiekę i ochronę za pomocą ćwiczeń oddechowych,
  • wizualizacji, reiki i innych metod uzdrawiania,
  • przyjrzysz się swojemu podejściu do jedzenia i seksu,
  • wreszcie przerwiesz międzypokoleniowy cykl głodu matki.

Ciągłe poszukiwanie miłości matki może być ciężarem emocjonalnym na całe życie, ale uzdrowienie zaczyna się od poznania i nazwania tego, czego nam brakuje. Książka Głód matki to kompas, którego każda kobieta potrzebuje, aby zakończyć walkę z obolałą, samotną pustką i wrócić do domu.

Wydawnictwo:  Purana

Rok wydania: 2024

Okładka: miękka

Format: 145×205

Ilość stron: 256

ISBN: 978-83-66200-67-8

Matki, które nie potrafią kochać

W swojej bestsellerowej książce Susan Forward omawia szkody czynione  przez niekochające matki w psychice córek i podsuwa tym ostatnim  skuteczne sposoby przezwyciężania bolesnego dziedzictwa. Przez 35 lat praktyki terapeutycznej autorka pomogła wielu kobietom  uporać się z emocjonalnym bagażem pozostałym po wychowaniu  przez inne kobiety, o pokolenie starsze.

Jak tłumaczy Susan Forward, można wygoić „matczyną ranę”, znaleźć pomoc i odbudować poczucie własnej wartości. Na stronach tej książki przewijają się różne typy tytułowych „matek, które nie potrafią kochać”: narcystyczne, zazdrosne, zaborcze, despotyczne, niewydolne życiowo i wychowawczo, stosujące przemoc wobec córek lub niezdolne do ich ochrony przed przemocą. Każdy z tych typów generuje szczególne napięcia w relacji matka–córka, które najpierw trzeba zidentyfikować i zrozumieć, aby móc rozpocząć proces uzdrawiania.

Napisany z pasją i pasjonujący poradnik doświadczonej terapeutki zapewnia rzeszom niekochanych córek wsparcie emocjonalne i odpowiednie narzędzia do uruchomienia tego procesu, tak aby destrukcyjny klimat, w jakim dorastały, nie ciążył dłużej ani nad nimi, ani nad ich własnymi dziećmi.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2020

Format:  140×210

Ilość stron: 323

ISBN: 9788366200180

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…