Matki, które nie potrafią kochać dr Susan Forward, Donna Frazier-Glynn

Autorka Toksycznych rodziców tym razem proponuje uzdrawiający poradnika dla córek

Waga 1 kg
%

40,92 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

 

Purana_2019_Matki_które_nie_potrafią_kochać_DEMO

W swojej bestsellerowej książce Susan Forward omawia szkody czynione  przez niekochające matki w psychice córek i podsuwa tym ostatnim  skuteczne sposoby przezwyciężania bolesnego dziedzictwa. Przez 35 lat praktyki terapeutycznej autorka pomogła wielu kobietom  uporać się z emocjonalnym bagażem pozostałym po wychowaniu  przez inne kobiety, o pokolenie starsze.

Jak tłumaczy Susan Forward, można wygoić „matczyną ranę”, znaleźć pomoc i odbudować poczucie własnej wartości. Na stronach tej książki przewijają się różne typy tytułowych „matek, które nie potrafią kochać”: narcystyczne, zazdrosne, zaborcze, despotyczne, niewydolne życiowo i wychowawczo, stosujące przemoc wobec córek lub niezdolne do ich ochrony przed przemocą. Każdy z tych typów generuje szczególne napięcia w relacji matka–córka, które najpierw trzeba zidentyfikować i zrozumieć, aby móc rozpocząć proces uzdrawiania.

Napisany z pasją i pasjonujący poradnik doświadczonej terapeutki zapewnia rzeszom niekochanych córek wsparcie emocjonalne i odpowiednie narzędzia do uruchomienia tego procesu, tak aby destrukcyjny klimat, w jakim dorastały, nie ciążył dłużej ani nad nimi, ani nad ich własnymi dziećmi.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2020

Format:  140×210

Ilość stron: 323

ISBN: 9788366200180

 

Opis: Księgarnia Purana

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…