KPL Nie wierz we wszystko co myślisz Joseph Nguyen i Sztuka życia bez wysiłku Jason Gregory

Kup w zestawie

Waga 1 kg
%

55,00 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Nie wierz we wszystko co myślisz

CHOCIAŻ BÓL JEST NIEUNIKNIONY, MOŻEMY UNIKNĄĆ CIERPIENIA

Ta książka oferuje zupełnie nowy punkt widzenia i umożliwia zrozumienie, skąd biorą się nasze ludzkie doświadczenia, pozwalając nam zakończyć nasze własne cierpienie i w dowolnym momencie poczuć dokładnie to, co chcemy.

Dzięki tej książce odkrywamy:

  • co stanowi pierwotną przyczynę wszelkiego psychicznego i emocjonalnego cierpienia oraz w jaki sposób je zakończyć, » jak się uodpornić na negatywne myśli i uczucia,
  • jak doświadczać bezwarunkowej miłości, spokoju i radości tu i teraz, bez względu na zewnętrzne okoliczności, w jakich się znajdujemy,
  • jak błyskawicznie stworzyć w swoim życiu nowe doświadczenie, jeśli nie odpowiada nam to, którego doznajemy obecnie,
  • jak uwolnić się z pętli negatywnych myśli, kiedy już w nią wpadniemy,
  • jak uwolnić się od niepokoju, zwątpienia w siebie, sabotowania przez nas samych naszych zamierzeń i od wszelkich autodestrukcyjnych nawyków,
  • jak bez wysiłku tworzyć w poczuciu obfitości, uskrzydlenia i swobody,
  • jak obudzić w sobie supermoc pogodzenia się z poczuciem niewiedzy i niepewności,
  • jak uzyskać dostęp do swojej intuicji i wewnętrznej mądrości, która wykracza poza ograniczenia myślenia.

Sztuka życia bez wysiłku Jason Gregory

Praktyka niedziałania i niewymuszania jest zasadniczym aspektem taoizmu zwanego wu-wei. Przypisana wielkiemu mędrcowi Laoziemu filozofia wu-wei uczy, jak rozwinąć naturalny stan świadomości nieskrępowany myślami czy z góry przyjętymi ograniczeniami. Wzmożony stan świadomości, określany jako „trwanie w strefie”, doskonale jest znany największym artystom, sportowcom, muzykom i pisarzom.

Łącząc filozofię taoistyczną, zasady hinduizmu i konfucjanizm z odkryciami naukowymi, Jason Gregory opisuje praktykę wu-wei jako narzędzie do osiągania naszej wrodzonej wolności. Autor udowadnia, że kiedy uwalniamy nasze ego i pozwalamy, aby życie biegło własnym torem, lepiej rozumiemy swoje cele i szlifujemy posiadane talenty.

Jason Gregory opisuje praktyki medytacji z ćwiczeniami jogi Patańdźaliego. Dzięki nim w pełni akceptujemy życie i porzucamy złudne dążenia do sukcesu, zatruwającego umysł i dążącego do konfliktu. Autor pokazuje, w jaki sposób dzięki praktykowaniu wu-wei paradoksalnie możemy osiągnąć wszystko, czego pragniemy, wcale nie próbując tego robić. Uczy, jak być bardziej podatnym na naturalne piękno.

Ujawniając mądrość wielkich mędrców, artystów i sportowców, którzy opanowali technikę „trwania w strefie” jako sposób na życie, autor pokazuje, że wu-wei niesie nowe pokłady zaufania w wielu wymiarach codziennego życia, dzięki czemu nasze problemy znikają same.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…