Świat dotyku Bartłomiej Gajowiec

Holistyka w fizjoterapii

Mamy dla was szczególną partię książek z autografem autora. Nie czekaj kup już dzisiaj!

Waga 1 kg
%

32,72 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,72 

Opis

 

 

Purana_2019_Świat dotyku_DEMO

W każdym z nas istnieje wewnętrzny lekarz. Świadomość ciała  jest drogą dotarcia do korzeni naszych dysfunkcji. To właśnie tutaj istnieje prawda, która stanowi naturalne środowisko dla utrzymania zdrowia. Sztywność szyi, bóle kręgosłupa, kolan, samoczynne drżenie mięśni, napięte ramiona to sygnały, które właściwie odczytane będą początkiem procesu zdrowienia.

Z dotykiem jest tak, że jest wszędzie. Najintensywniejszy i najbardziej potrzebny ze zmysłów. Nic nie jest w stanie go zastąpić w rozwoju i zdrowym funkcjonowaniu każdego z nas. Warsztat fizjoterapeutyczny oparty jest w dużej mierze na dotyku, a więc kontakcie dwóch ciał, dwóch systemów informacyjnych, dwóch rzeczywistości. Każdej z własną historią, doświadczeniami i reaktywnością.

Utrata możliwości odczuwania dotyku jest jedną z cięższych strat, jakich można doświadczyć. Dotyk bowiem kompensuje braki innych zmysłów, ale żaden zmysł nie skompensuje dotyku.

Bartłomiej Gajowiec  fizjoterapeuta, praktyk aikido, twórca nowatorskiej metody usprawniania osób ze schorzeniami układu nerwowego „Neuroaiki.”

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2020

Format: 145×210

Ilość stron: 186

 

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…