Gemmoterapia Pączki roślin dla naszego zdrowia Stephane Boistard

Jest to sposób leczenia oparty na pączkach i młodych pędach drzew i krzewów.

Waga 1 kg
%

45,02 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,00 

Opis

Purana_2024_Gemmoterapia_DEMO

Cholesterol, ciśnienie, cukrzyca, migreny, nadkwasota, problemy ze stawami, stres, trądzik, zmęczenie… gemmoterapia jest niezbędną naturalną metodą do zastosowania przy wielu schorzeniach. Preparaty wykonane z pączków drzew i krzewów mogą być z łatwością stosowane przez całą rodzinę. Pączki mają wyjątkowe właściwości regeneracyjne, co pozwala leczyć nimi codzienne dolegliwości.

Ta obszerna książka, podsumowująca pięćdziesiąt lat badań nad gemmoterapią – od jej prekursorów w latach 60. XX wieku do prac najnowszych – ma na celu niesienie wsparcia wszystkim, którzy chcą skorzystać z tego daru drzew. Dowiecie się z niej, jak stosować gemmoterapię jako dodatek do innych terapii naturalnych (aromaterapia, fitoterapia), jak wybierać maceraty w zależności od ich właściwości, jak przeprowadzać kuracje wspierające zdrowie, jak dzięki wskazówkom dotyczącymi zbioru i przygotowania przygotować własne maceraty.

Stéphane Boistard

Zbieracz, trener i wykładowca specjalizujący się w gemmoterapii i rozsądnym podejściu do lasu. Od ponad dwudziestu lat pracuje nad połączeniem tradycyjnej wiedzy ludowej z wiedzą nowoczesną. Jest spadkobiercą „roślinnych” linii mężczyzn i kobiet o nadzwyczajnej więzi z lasem, drzewami i „ludźmi drzew”. Autor kilku książek, w tym Sylvoothérapie (wydawnictwo Terran, 2018).

Książka zawiera zdjęcia wykonane przez  Yannicka Alrama, fotografa i filmowca dzikiej przyrody mieszkającego w Ariège.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2024

Okładka: miękka

Format: 150×210

Ilość stron: 256

ISBN: 978-83-66200-65-4

 

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…