Najlepsze kuracje z Apteki Pana Boga Maria Treben

Listy i relacje na temat skuteczności terapii zalecanych w książce Apteka Pana Boga

Waga 1 kg
%

36,82 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Purana_2022_Najlepsze_kuracje_Marii_Treben_DEMO

Najbardziej znana książka Marii Treben Apteka Pana Boga idealnie tra­fiła w swój czas. Ukazała się w wydawnictwie Ennsthaler w 1980 roku i od tamtego czasu jest nieprzerwanie obecna na rynku księgarskim. Przetłumaczono ją na 27 języków! Dzięki rozległej wiedzy zielarskiej oraz przepisom i wskazówkom Maria Treben pomogła wielu ludziom odzyskać zdrowie. Jednak zawsze podkreślała z wielką skromnością, że skuteczne terapie są możliwe nie dzięki niej, ale dzięki dobroci Boga, który podarował ludziom zioła lecznicze.

Niniejsza książka, Najlepsze kuracje Marii Treben zawiera fragmenty listów otrzymanych przez autorkę od wdzięcznych czytelniczek i czy­telników z różnych stron świata. Podziękowania i relacje z uzdrowień zachęcają do korzystania z dawnej wiedzy zielarskiej i pokazują, że przy chęci wyzdrowienia terapia ziołami może być naprawdę skuteczna.

Książkę tę przetłumaczono m.in. na języki: angielski, francuski, holenderski, polski, węgierski, rumuński, słoweński, chorwacki, serbski, grecki i japoński.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2022

Format:  145×210

Ilość stron: 261

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…