KPL Cielesność, miłość, seksualność 120 pytań, które zada ci twoje dziecko Charline Vermont i Skin care Cel – piękna skóra Laurent Pan, Coralie Petermann

Książki dla całej rodziny

 

Waga 1 kg
%

83,86 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Cielesność, miłość, seksualność 120 pytań, które zada ci twoje dziecko Charline Vermont

Fragment książki Purana_2023_Cielesność-miłość-seksualność_DEMO

Wielu rodziców obawia się chwili, gdy ich dziecko zacznie zadawać pytania na temat cielesności, miłości czy seksualności.

Jakich użyć słów? Jak nie powiedzieć zbyt wiele? Jak to zrobić, jednocześnie zachowując własną intymność? Jak ochronić swoje dziecko?

Nie martw się, nikt z nas nie jest odosobniony w tych obawach! W tej książce znajdziesz wskazówki krok po kroku, jak rozpocząć rozmowę z dzieckiem i stworzyć przestrzeń do zdrowej wymiany myśli, w której można swobodnie wyrazić siebie.

Książka odpowiada na 120 najczęściej zadawanych przez dzieci pytań, bez tabu, w sposób edukacyjny, z humorem i na poważnie! Inkluzywne i dostosowane do wieku dziecka odpowiedzi pomogą ci towarzyszyć mu w rozwoju, by wyrosło na świadomego i pełnego szacunku człowieka, dobrze czującego się we własnym ciele!

Charline Vermont – mama w rodzinie wielodzietnej, trenerka zdrowia seksualnego, prowadząca terapie seksuolożka. Poprzez działalność na swoim koncie na Instagramie oraz konferencje skierowane do uczennic i uczniów rozpowszechnia pozytywną edukację seksualną dla wszystkich.

Niniejszą książkę sprawdził zespół biegłych zatrudnionych w ochronie zdrowia i edukacji, w którego skład weszli:

dr Emma Barron – psychiatra dziecięca

dr Baptiste Beaulieu – lekarz rodzinny

Pierre Dubol – psycholog kliniczny specjalizujący się w psychoterapii

poznawczo-behawioralnej i sferze seksualności

Francine Euli – nauczycielka

@jujulagygy – ginekolożka, położna

Morgan Lucas – terapeuta, specjalista w dziedzinie płci kulturowej

Przedmowę do wydania polskiego napisała Natalia Sarasvati – psycholog i seksuolog kliniczna, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

https://panipsycholozka.pl/kim-jest-pani-psycholozka/

Wydawnictwo: Purana

Rok I wydania: 2023

Format: 170×210

Ilość stron: 211

ISBN:  978-83-66200-79-1

Skin care Cel – piękna skóra Laurent Pan, Coralie Petermann

Purana_2023_Skin-care_DEMO

Macie trudności z rozpoznaniem swoich problemów skórnych? Jesteście zagubieni, jeśli chodzi o wybór odpowiednich składników aktywnych? Zastanawiacie się, czy naturalna pielęgnacja jest naprawdę skuteczna? Złuszczać czy nie złuszczać? Od czego zacząć?

Dajcie się poprowadzić ekspertom w dziedzinie skin care – Laurentowi Pan i Coralie Petermann. Bez względu na to, czy jesteście początkujący, czy znacie już pielęgnację warstwową (layering), w książce znajdziecie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Zostały one napisane prostym i jasnym językiem, poparte wynikami badań naukowych i przedstawione w pięciu rozdziałach:

  • SKÓRA W 15 ILUSTRACJACH
  • RÓŻNE PROBLEMY SKÓRNE
  • SKUTECZNE SKŁADNIKI
  • POZNAJEMY WŁASNĄ SKÓRĘ
  • OPRACOWANIE ODPOWIEDNIEJ CODZIENNEJ PIELĘGNACJI

Założenia autorów? Przekazanie ich własnej wiedzy, byście się nie pogubili w nie zawsze uczciwej ofercie marketingowej i znaleźli najlepsze produkty dla swojej skóry!

 

Nasi eksperci skin care:

Laurent Pan @Secretdepeau: porady dotyczące pielęgnacji skóry na każdą kieszeń zamieszcza codziennie na Instagramie i TikToku (700 tysięcy subskrybentów). Po kilku latach pracy w wiodącej firmie dermokosmetycznej poznał rozliczne substancje aktywne o skutecznym działaniu na każdy rodzaj skóry.

Coralie Petermann @Chokomag: blogerka kosmetyczna, 10 lat temu stworzyła ChokoMag (11 milionów odsłon). Dzięki kontaktom z setkami producentów i wymianie doświadczeń z ich laboratoriami jest doskonale zorientowana w recepturach kosmetyków i mechanizmach dotyczących funkcjonowania skóry.

Razem stworzyli Mon Beauty Coach, zaawansowane centrum diagnostyczne skóry online.

Dr Nina Roos jest dermatologiem.

Wydawnictwo:Purana

Rok I wydania: 2023

Format: 170×210

ISBN: 9788366200777

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…