Dżungla snów. Bajki na dobranoc oparte na technikach relaksacyjnych, Anna Knakkergaard, Julie Dam

Waga 1 kg
%

36,89 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Witaj w dżungli pełnej snów!

Oto wyjątkowa książka o działaniu terapeutycznym, zawierająca techniki relaksacyjne ułatwiające zasypianie. To książka do wspólnego czytania, dzięki której dzieci nauczą się przetwarzać codzienne doświadczenia, uspokajać się i wyciszać przed snem.

W sześciu opowieściach dzieci towarzyszą zwierzątkom, które z różnych powodów nie mogą zasnąć. Leniwiec za bardzo się martwi. Papuga za dużo mówi i wcale nie czuje się zmęczona. Tapir zjadł zbyt wiele i boli go brzuch. Wyjec ma gonitwę myśli. Mrówka nie czuje się bezpiecznie. Zadaniem dziecka jest pomóc bohaterom w rozluźnieniu się, przez co samo będzie mogło się zrelaksować.

Dzięki tym starannie dobranym i opracowanym historiom dzieci uzyskają pomoc w radzeniu sobie z typowymi trudnościami, które zaburzają spokój i utrudniają zaśnięcie.

Oprócz bajek na dobranoc książka zawiera też praktyczne porady i informacje na temat snu oraz wskazówki, jak stworzyć odpowiednią atmosferę podczas głośnego czytania.

Bajki napisała terapeutka i lekarka Anna Knakkergaard, która ma ogromne doświadczenie z hipnozą kliniczną jako formą leczenia dzieci i młodzieży.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Wydawnictwo: Czarna Owca

Rok wydania: 2022

Okładka: twarda

Format: 215×215

Ilość stron: 80

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę