Wielki słownik chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrawiania od A do Z, Jacques Martel

NAJWIĘKSZE KOMPENDIUM WIEDZY O KONFLIKTACH TWORZONYCH PRZEZ MYŚLI, UCZUCIA I EMOCJE, KTÓRE LEŻĄ U ŹRÓDŁA CHORÓB

Waga 1 kg
%

172,20 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 210,00 

Opis

Jacques Martel

WIELKI SŁOWNIK CHORÓB I DOLEGLIWOŚCI. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z

 

NAJWIĘKSZE KOMPENDIUM WIEDZY O KONFLIKTACH TWORZONYCH PRZEZ MYŚLI, UCZUCIA I EMOCJE, KTÓRE LEŻĄ U ŹRÓDŁA CHORÓB

Ponad 900 różnych schorzeń i dolegliwości.

Już ponad 2 MILIONY czytelników na całym świecie!

Najbardziej wyczekiwana książka poświęcona metafizycznym aspektom CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI!

A gdyby okazało się, że moje ciało mówi do mnie w swoim własnym, tajemnym języku? Czy choroby i fizyczne dolegliwości mogą być sposobem, w jaki ciało wzywa pomocy i zwraca moją uwagę na potrzebę zmiany myśli, uczuć i zachowań, tak aby przywrócić równowagę w określonych aspektach mojego życia? Moje ciało chce uświadomić mi stres, jaki w sobie noszę (czy zdaję sobie z tego sprawę, czy też nie), a jeśli go posłucham, mogę uwolnić się od przeżywanych w przeszłości i obecnie, nieprzepracowanych uczuć — a zarazem od towarzyszących im dolegliwości fizycznych.

Na podstawie 40 lat doświadczeń w ramach prywatnej praktyki i prowadzonych warsztatów Jacques Martel wyjaśnia, jak odczytywać i rozumieć język naszego ciała, przybierający postać chorób i zaburzeń. Niniejsza książka rzuca światło na myśli, odczucia i emocje leżące u źródła ponad 900 różnych schorzeń i dolegliwości. Tym samym pomaga w ich zgłębianiu i zrozumieniu oraz w skutecznym przywróceniu zdrowia fizycznego, emocjonalnego i psychicznego.

Ponadto wyjaśnia Technikę integracji i akceptacji, która ułatwia podążanie drogą do pozytywnych zmian w postawach, zachowaniach i wzorcach myślowych. To z kolei umożliwia dezaktywację konfliktów leżących u źródła dolegliwości, zarówno świadomych, jak i nieuświadomionych, i rozpoczęcie procesu zdrowienia.

Niniejszy słownik jest wyjątkowym narzędziem poznania, z którego można korzystać w pracy z sobą samym, członkami rodziny czy znajomymi, uzupełniając w ten sposób inne metody, zarówno medycyny konwencjonalnej, jak i alternatywnej. Może też stanowić wsparcie dla lekarzy, pracowników socjalnych, terapeutów i wszelkich pozostałych specjalistów, którzy wspierają innych w procesie autorefleksji i powrotu do zdrowia.

 

Książka ta stanowi najbardziej kompletne źródło dla osób zainteresowanych osobiście lub zawodowo zdrowiem, dobrym samopoczuciem i otwarciem świadomości.

Jacques Martel jest światowej sławy wykładowcą, edukatorem i terapeutą. Jako pionier w dziedzinie rozwoju osobistego opracował nowe metody i praktyczne ćwiczenia umożliwiające osiągnięcie głębokiej i trwalej przemiany duchowej i emocjonalnej, takie jak Technika TIC (Technique d’Intégration par le Coeur© — „Technika integracji w sercu”) czy „Technika ludzików z patyków” (Technique des Petits Bonshommes Allumettes©). Jego działalność zawodowa w Kanadzie i w innych krajach świata, a także książki jego autorstwa i prowadzone relaksacje, które tworzy od roku 1989, pomogły tysiącom osób pójść naprzód i osiągnąć większą harmonię na swojej drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

Lucie Bernier uczestniczyła w pracach redakcyjnych nad słownikiem i istotnie go udoskonaliła dzięki swoim osobistym doświadczeniom w dziedzinie samopoznania. Jej wnikliwość, doświadczenie i intuicja w zakresie chorób, w połączeniu z rozległą wiedzą z tej dziedziny, czynią z niej wyjątkową ekspertkę. Swoim wkładem w tę publikację przyczyniła się do jej wzbogacenia, z korzyścią dla wszystkich czytelników. Lucie Bernier jest także autorką książek, wykładowczynią i trenerką rozwoju osobistego.

 

Wydawca: Wydawnictwo Wena

Rok wydania: 2023

ilość stron: 720

oprawa: twarda

wymiary: 235 x 165

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…