Suplementacja polami magnetycznymi. Dlaczego jest to czynnik dbałości o zdrowie? Janusz Dąbrowski

Waga 1 kg
%

36,90 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Mamy obecnie jako ludzkość wyjątkowo poważny problem – SYNDROM NIEDOBORU NATURALNEGO POLA MAGNETYCZNEGO kompatybilnego z ludzkim organizmem. Dlatego magnetyczne „dożywianie” organizmu, a w zasadzie jego bioelektromagnetyczna regulacja staje się koniecznością. Obecnie jest to nieodzowne. Zajmuje się tym szeroko pojęta magnetoterapia, w tym jej odmiana w postaci magnetostymulacji (magnetorelaksacji).

Niestety, wiedza na ten temat jest wyjątkowo niszowa, pomijana czy wręcz lekceważona. Publikacja „Suplementacja polami magnetycznymi” uzupełnia braki w tej dziedzinie. W prosty sposób wyjaśnia kluczowe zagadnienia i uzasadnia potrzebę wspomagania (suplementacji) organizmu ściśle dobranymi, terapeutycznymi pasmami pulsujących pól magnetycznych mającego na celu uzupełnianie niedoborów energetycznych , wzmacnianie procesów samoregulacji i samouzdrawiania organizmu.

„MAGNETOTERAPIA JEST UNIWERSALNĄ SIŁĄ LECZNICZĄ.” (prof. dr G. Glombeck) „Tradycyjna medycyna twierdzi, że jest naukowa, ale wykorzystuje naukę z XIX wieku i w tym sensie naprawdę nadszedł czas, aby uniwersytety wreszcie przezwyciężyły swoje XIX-wieczne myślenie”. (H. PIETSCHMANN, fizyk)

Wydawca ADAMASCENICUM

Rok wydania: 2024

Oprawa: miękka

Format: 145×205

Ilość stron: 94

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…