Błękit metylenowy. Kompletny przewodnik, Mark Sloan

Nowa nadzieja dla chorujących na depresję, choroby serca, nowotwory, autyzm, chorobę Alzheimera, COVID, AIDS i inne choroby. Poprawia funkcjonowanie mózgu, pamięć, kreatywność, uśmierza ból, przyspiesza gojenie urazów i ran.

Waga 1 kg
%

40,99 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Błękit metylenowy ma niezwykłą zdolność do selektywnego namierzania chorych tkanek w organizmie. Chociaż zdrowe tkanki również mogłyby z niego skorzystać, błękit w pierwszej kolejności zawsze pomaga tym najbardziej dysfunkcyjnym.

Książka Błękit metylenowy to najlepszy przewodnik, który pozwoli ci zrozumieć, co jest chorobą, a co nią nie jest, i jak używać błękitu metylenowego, aby odzyskać zdrowie.

W XX wieku dokonano wielu przełomowych odkryć naukowych, dzięki którym wiemy, że praktycznie wszystkie istniejące choroby mają podłoże metaboliczne, a poprawa funkcji mitochondriów komórkowych jest najszybszym sposobem na ich pokonanie.

Błękit metylenowy, początkowo używany jako barwnik do tkanin w przemyśle tekstylnym, jest jednym z najsilniejszych leków metabolicznych, jakie kiedykolwiek odkryto.

Dzięki poradnikowi Błękit metylenowy poznasz sekrety terapii niebieskim barwnikiem i sposoby na poprawę funkcjonowania mitochondriów, a tym samym podkręcenie metabolizmu.

Dowiesz się również, jak podnieść poziom energii, sprawność seksualną i zwiększyć płodność; poprawić funkcjonowanie mózgu, pamięć i kreatywność; złagodzić bóle oraz sprawić, żeby rany i urazy goiły się szybciej; pozbyć się depresyjnych myśli oraz wielu innych dysfunkcji.

WYKORZYSTAJ MOC BŁĘKITU METYLENOWEGO, ABY POPRAWIĆ ZDROWIE I PODNIEŚĆ JAKOŚĆ ŻYCIA

Mark Sloan jest niezależnym badaczem zdrowia i autorem bestsellerowych książek, w tym The Cancer Industry, Cancer: The Metabolic Disease Unravelled oraz sześciokrotnego międzynarodowego bestsellera Samoleczenie czerwonym światłem.

Na jego łamach dzieli się opartymi na dowodach informacjami (ponad 300 opublikowanych artykułów), które pomogły już dziesiątkom tysięcy ludzi odzyskać zdrowie.

Mark mieszka w Ontario w Kanadzie, planuje tam wybudować samowystarczalny dom, w którym będzie mógł żyć z rodziną w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

…Teraz, gdy tyle już wiesz o błękicie metylenowym, pewnie chciałbyś wreszcie przeczytać, co według badań klinicznych można za jego pomocą wyleczyć. Prawdopodobnie właśnie dlatego kupiłeś tę książkę. Cieszę się, że nie zniechęcił cię mój długi wstęp i dotrwałeś do tego rozdziału.

Oto oficjalna lista 10 najważniejszych zastosowań błękitu metylenowego.

Antidotum na zatrucia chemiczne i przedawkowanie. Najskuteczniejszy lek przeciwmalaryczny, jaki kiedykolwiek odkryto? Błękit metylenowy: zabójca wirusów. Zapomnij o demencji: błękit metylenowy na choroby Alzheimera i Parkinsona. Poprawa funkcji poznawczych: booster dla mózgu. Pożegnanie z depresją. Nadzieja dla cierpiących na autyzm? Skuteczny środek przeciwbólowy. Zdrowsze serce. Błękit metylenowy i nowotwory…

Wydawnictwo: ABA

Rok wydania: 2024

Okładka: miękka

Format: 145×205

Ilość stron: 235

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…