W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej Julie L. Hall

Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej

Waga 1 kg
%

36,82 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Słyszysz czasem, że tkwisz w relacji z narcyzem? A może masz podejrzenie lub świadomość takiego stanu rzeczy i zastanawiasz się, jak się z tego uwolnić? Zapewne masz w związku z tym niemało pytań? Książka Julie L. Hall zatytułowana “W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej” zawiera odpowiedzi, których potrzebujesz.

Choć o narcyzmie mówi się dziś niemało, nadal wiele osób ma problem z rozpoznaniem w swoim bliskim otoczeniu osób z narcystycznym zaburzeniem osobowości (NPD). Wiele nie dopuszcza do siebie myśli, że ktoś, kto jest ważny i z kim odczuwa się emocjonalną więź, może być narcyzem. Brzmi to już dość poważnie, wręcz groźnie. Nie chodzi tu jednak tylko o relację o charakterze romantycznym, ale też relację przyjacielską, rodzinną, właściwie każdą, gdzie dochodzi do kontaktu z drugim człowiekiem.

Julie L. Hall w klarowny sposób tłumaczy, jak w ogóle rozpoznać narcyza i czym charakteryzuje się taki typ osobowości. Pomaga również zbadać i zrozumieć mechanizmy zależności w związku z taką osobą oraz radzi, jak zerwać nić zależności, by uniknąć dalszego krzywdzenia, a nawet traumy, która może później rzutować na życie. Poradnik autorki skierowany jest nie tylko do osób, które tkwią w niełatwych relacjach i szukają pomocy, ale także zainteresowanych psychologią, którzy myślą o niej w kontekście swojego rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…