Skin care Cel – piękna skóra Laurent Pan, Coralie Petermann 

Premiera 23.10.2023 Profesjonalna pomoc w domu

 

Waga 1 kg
%

49,12 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Fragment książki Purana_2023_Skin-care_DEMO

 

Macie trudności z rozpoznaniem swoich problemów skórnych? Jesteście zagubieni, jeśli chodzi o wybór odpowiednich składników aktywnych? Zastanawiacie się, czy naturalna pielęgnacja jest naprawdę skuteczna? Złuszczać czy nie złuszczać? Od czego zacząć?

Dajcie się poprowadzić ekspertom w dziedzinie skin care – Laurentowi Pan i Coralie Petermann. Bez względu na to, czy jesteście początkujący, czy znacie już pielęgnację warstwową (layering), w książce znajdziecie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Zostały one napisane prostym i jasnym językiem, poparte wynikami badań naukowych i przedstawione w pięciu rozdziałach:

  • Skóra w 15 ilustracjach
  • Różne problemy skórne
  • Skuteczne składniki
  • Poznajemy własną skórę
  • Opracowanie odpowiedniej codziennej pielęgnacji

Założenia autorów? Przekazanie ich własnej wiedzy, byście się nie pogubili w nie zawsze uczciwej ofercie marketingowej i znaleźli najlepsze produkty dla swojej skóry!

 

Nasi eksperci skin care:

Laurent Pan @Secretdepeau: porady dotyczące pielęgnacji skóry na każdą kieszeń zamieszcza codziennie na Instagramie i TikToku (700 tysięcy subskrybentów). Po kilku latach pracy w wiodącej firmie dermokosmetycznej poznał rozliczne substancje aktywne o skutecznym działaniu na każdy rodzaj skóry.

Coralie Petermann @Chokomag: blogerka kosmetyczna, 10 lat temu stworzyła ChokoMag (11 milionów odsłon). Dzięki kontaktom z setkami producentów i wymianie doświadczeń z ich laboratoriami jest doskonale zorientowana w recepturach kosmetyków i mechanizmach dotyczących funkcjonowania skóry.

Razem stworzyli Mon Beauty Coach, zaawansowane centrum diagnostyczne skóry online.

Dr Nina Roos jest dermatologiem.

Wydawnictwo:Purana

Rok I wydania: 2023

Format: 170×210

ISBN: 9788366200777

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…