Nowa myśl

Wyświetlanie 1–16 z 48 wyników

Rozwój duchowy obejmuje świadomość różnych aspektów jaźni, w tym cech, zachowań i uczuć. Zasadniczo, jest to psychologiczny stan, w którym sami stajemy się przedmiotem naszej uwagi.

Samoświadomość jest jednym z pierwszych elementów własnej koncepcji. Chociaż samoświadomość jest czymś, co jest kluczowe dla tego, kim jesteś, nie jest to coś, na czym jesteś mocno skoncentrowany w każdej chwili każdego dnia. Zamiast tego samoświadomość zostaje wpleciona w to, kim jesteś i pojawia się w różnych punktach, w zależności od sytuacji i twojej osobowości.

Coraz więcej osób przechodzących proces osobistej transformacji doświadcza różnych duchowych niebezpieczeństw – kryzysu, w którym proces wzrostu i zmian staje się chaosem i przytłaczającym. Osoby przechodzące podobne stany mogą odczuwać, że ich świadomość ich tożsamości jest zakłócona, że ich przeszłe wartości nie mają już zastosowania, a ich osobowość drży u samych podstaw. W wielu przypadkach nowe rzeczywistości mistyczne i duchowe nagle i dramatycznie wkraczają w ich życie, co może powodować strach i zamieszanie. W takich sytuacjach mogą odczuwać straszny niepokój, doświadczać trudności w codziennym życiu, pracy, relacjach międzyludzkich, a nawet martwić się o swoje zdrowie psychiczne. Tym ważniejsze stają się wtedy książki rozwoju duchowego, które mogą nam pomóc poukładać swój świat i stanowić swoisty przewodnik po nas samych. Książki o świadomości to propozycja nie tylko adresowana do osób zagubionych, ale też wszystkich tych, którzy chcą pełniej rozumieć samego siebie.

KSIĄŻKA

ksiazki

WYPRZEDAŻ
KSIĄŻKA 10-20 ZŁ

wyprzedaż książek

SUPLEMENTY
DIETY

Suplementy diety

KURACJE
OCZYSZCZAJĄCE

kuracje oczyszczające
Wróć na górę