Zdrowie doskonałe – dr Deepak Chopra

odkryj moc ajurwedy, zadbaj o umysł i cioało, ŚWIATOWY BESTSELLER

Waga 1 kg
%

36,89 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Wydawnictwo: Buchmann

Rok wydania: 2021

Okładka: zintegrowana

Format:155×230

Ilość stron: 350

Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem medycyny naturalnej, czy po prostu poszukujesz skutecznych sposobów na poprawę swojego samopoczucia, książka “Zdrowie doskonałe” autorstwa uznawanego na całym świecie eksperta w dziedzinie ajurwedy, dr Deepaka Chopry, jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Teraz dostępna jest w najlepszej cenie w naszej księgarni online. Stanowi prawdziwe kompendium wiedzy na temat budowania harmonii ciała i umysłu. 

Połączenie starożytności z nowoczesnością

Dr Deepak Chopra w wyjątkowy sposób łączy starożytne hinduskie tradycje z nowoczesną medycyną i fizyką kwantową, tworząc przystępny i zarazem głęboki przewodnik dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie. Dzięki tej książce zrozumiesz fundamenty ajurwedy – systemu medycznego, który swoje korzenie ma w ponad pięciotysięcznej historii, a który dziś, poparty badaniami naukowymi, zyskuje na nowo uznanie. 

“Zdrowie doskonałe” to nie tylko książka. To przejrzysty podręcznik profilaktyki, który pomoże Ci w utrzymaniu dobrostanu przez dłuższy czas. Znajdziesz tutaj wartościową wiedzę na temat identyfikacji wrodzonego typu ciała, a także praktyczne porady dotyczące kierowania postępowaniem w zależności od Twojego indywidualnego typu. 

Rzetelna wiedza w zasięgu ręki

Książka ta jest bogatym źródłem informacji, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie. Dr Deepak Chopra dzieli się głęboką wiedzą w sposób zrozumiały i przystępny. Niestandardowe podejście autora – łączenie tradycji i nowoczesnej nauki – jest tym, co nadaje tej książce status niezbędnika na półce każdego, kto dba o zbalansowany tryb życia. Zdrowie doskonałe jest idealne dla osób poszukujących spersonalizowanych sposobów na poprawę samopoczucia, zarówno dla tych początkujących, jak i zaawansowanych w temacie holistycznej profilaktyki. 

Książka została wydana przez Wydawnictwo Buchmann w roku 2021. Posiada elegancką, zintegrowaną okładkę oraz przyjazny format 155×230. Zawiera 350 stron pełnych wartościowych treści. Jest dostępna w naszym sklepie online, gotowa by stać się Twoim przewodnikiem na drodze do lepszego zdrowia. 

Poznaj sekrety ajurwedy

Zapewnij sobie i swoim bliskim lepsze życie z książką “Zdrowie doskonałe”. Odkryj, jak wiele możesz zyskać, wykorzystując starożytne mądrości ajurwedy w połączeniu z osiągnięciami nowoczesnej medycyny. Przekonaj się sam, dlaczego warto uwierzyć w siłę naturalnych metod leczenia, które mają na celu nie tylko poprawę samopoczucia, ale przede wszystkim zapobieganie chorobom. Nie czekaj i zamów już dziś swój egzemplarz – najlepsze oferty czekają na Ciebie właśnie tutaj, w naszej księgarni online! 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…