Fizyka kwantowa i praca z energiami

Wyświetlanie 1–16 z 81 wyników

Organizm ludzki wytwarza różnorodne znane formy energii, dźwiękowe, magnetyczne, elektromagnetyczne. Jeśli założymy, że może dojść do ich spójności, a ponadto występują interakcje między wzajemnie skorelowanymi zjawiskami, nie można wykluczyć możliwości wywołania zmian materialnych w zakresie, w jakim mają one nowe właściwości. Co więcej, ludzki, żywy system jest włączony do systemu różnych ogromnych energii, którymi dysponuje. Może również stać się transformatorem jednej formy energii w drugą w zmienionej sytuacji mentalnej.

Książki o fizyce kwantowej, a także książki o parapsychologii dedykowane są tym wszystkim, którzy chcą zrozumieć istotę działania naszego organizmu i jego roli we wszechświecie. W ostatnich rozważaniach niektórzy fizycy kwantowi doszli do wniosku, opartego na eksperymentach, że wielokrotnie wyniki tych eksperymentów są determinowane przez ich życzenia lub wyobrażenia, że w rzeczywistości zaangażowanie naszej świadomości musi być uwzględnione w procesach fizycznych. To prowadzi nas do tego, co nieustannie potwierdzają eksperymenty parapsychologiczne, a mianowicie, że zjawiska parapsychologiczne zawsze wiążą się z obecnością energii, które wydają się zachowywać inteligentnie.

Książki tego typu udowadniają, że fizyka kwantowa jest podstawą nie tylko fizyki atomowej i jądrowej, elektrodynamiki i fizyki części elementarnych, ale także fizyki ciał stałych, radiotechniki, chemii, ale także biofizyki. Od interdyscyplinarnego podejścia do parapsychologii dochodzimy do wniosku, że parapsychologia to także biofizyka i dlatego obowiązują w niej ogólne zasady fizyki kwantowej.

KSIĄŻKA

ksiazki

WYPRZEDAŻ
KSIĄŻKA 10-20 ZŁ

wyprzedaż książek

SUPLEMENTY
DIETY

Suplementy diety

KURACJE
OCZYSZCZAJĄCE

kuracje oczyszczające

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach