Fizyka kwantowa i praca z energiami

Wyświetlanie 1–16 z 81 wyników

Organizm ludzki wytwarza różnorodne znane formy energii, dźwiękowe, magnetyczne, elektromagnetyczne. Jeśli założymy, że może dojść do ich spójności, a ponadto występują interakcje między wzajemnie skorelowanymi zjawiskami, nie można wykluczyć możliwości wywołania zmian materialnych w zakresie, w jakim mają one nowe właściwości. Co więcej, ludzki, żywy system jest włączony do systemu różnych ogromnych energii, którymi dysponuje. Może również stać się transformatorem jednej formy energii w drugą w zmienionej sytuacji mentalnej.

Książki o fizyce kwantowej, a także książki o parapsychologii dedykowane są tym wszystkim, którzy chcą zrozumieć istotę działania naszego organizmu i jego roli we wszechświecie. W ostatnich rozważaniach niektórzy fizycy kwantowi doszli do wniosku, opartego na eksperymentach, że wielokrotnie wyniki tych eksperymentów są determinowane przez ich życzenia lub wyobrażenia, że w rzeczywistości zaangażowanie naszej świadomości musi być uwzględnione w procesach fizycznych. To prowadzi nas do tego, co nieustannie potwierdzają eksperymenty parapsychologiczne, a mianowicie, że zjawiska parapsychologiczne zawsze wiążą się z obecnością energii, które wydają się zachowywać inteligentnie.

Czytaj więcej

Książki tego typu udowadniają, że fizyka kwantowa jest podstawą nie tylko fizyki atomowej i jądrowej, elektrodynamiki i fizyki części elementarnych, ale także fizyki ciał stałych, radiotechniki, chemii, ale także biofizyki. Od interdyscyplinarnego podejścia do parapsychologii dochodzimy do wniosku, że parapsychologia to także biofizyka i dlatego obowiązują w niej ogólne zasady fizyki kwantowej.

Ludzie od lat dokonują rozmaitych odkryć i dowiadują się, jaki wpływ one mają na ich codzienne życie. Jednym z istotnych zagadnień jest bez wątpienia fizyka kwantowa, a poświęcone jej książki często cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Przyjmuje się, że organizm wytwarza różne rodzaje energii, a pomiędzy nimi mają występować rozmaite interakcje. Niektórzy pragną zatem dowiedzieć się więcej na ten temat i zgłębić dodatkowe informacje dotyczące tych kwestii.

Czym jest fizyka kwantowa?

Na początku warto dokładnie zrozumieć, czym właściwie jest dane zagadnienie. Fizyka kwantowa to teoria, która rozszerza klasyczną mechanikę. Jest ona potrzebna do wykonania prawidłowego opisu mikroświata, który z kolei składa się z pojedynczych cząstek elementarnych, takich jak atomy i jony, a także ich układów. Pozwala też na wyjaśnienie wielu zjawisk i procesów, w tym tych, które dotyczą między innymi działania ludzkiego organizmu, co zostało zaprezentowane w wybranych książkach.

Zróżnicowane dzieła, które dotyczą fizyki kwantowej, a także parapsychologii, skupiają się na próbach zrozumienia istoty działania ludzkiego organizmu oraz na sposobach rozpoznania jego natury. W książkach pojawia się również aspekt roli człowieka we wszechświecie. Opisane są w nich liczne eksperymenty związane z tymi kwestiami oraz ich wyniki, dzięki którym każdy czytelnik może sobie wyrobić własną opinię na ich temat.

Zastosowanie fizyki kwantowej w życiu

Lektura wybranych dzieł udowadnia, że ta mechanika może być nie tylko podstawą tematów znanych z podręczników. Książki o fizyce kwantowej opisują bowiem jej zależność w stosunku do ciał stałych, radiotechniki, chemii czy biofizyki. Są też przykładem interdyscyplinarnego podejścia do parapsychologii. Pokazuje się w nich możliwe zastosowania energii czy sposoby kierowania nią i wspomina o zastosowaniu do tego wyobrażeń czy też życzeń, jakie wyraża dana osoba.

Szeroki wybór książek o fizyce kwantowej od znanych autorów

Obecnie na rynku dostępne jest wiele pozycji, które nawiązują do zagadnienia pracy z energią czy też do parapsychologii. Są one związane z nazwiskami takich twórców książek jak Diana Cooper, Janusz Dąbrowski, Amit Goswami, Linda Howe, Andrzej Dragan, czy Josh Simonds. Autorzy poruszają różne zagadnienia z fizyki kwantowej, opisują też swoje sposoby stymulacji nerwów czy też metody pracy z umysłem, które w ich przekonaniu przynoszą wymierne efekty. Są to zatem bardzo urozmaicone tematy.

Wiedza na temat fizyki kwantowej i pracy z energiami zawarta w książkach

Wiele osób docenia rolę, jaką odgrywają w ludzkim życiu rozmaite energie. Odkrywając wiedzę w takich dziełach, jak książka o fizyce kwantowej, można poznać wiele teorii dotyczących człowieka, jego obecności we wszechświecie czy działania organizmu ludzkiego. Dla niektórych będzie to sposób na poszerzenie własnej świadomości i na rozwój duchowy, dla innych z kolei ciekawe zagadnienie dotyczące jednej z dyscyplin, o których opowiada też konwencjonalna nauka.

KSIĄŻKA

ksiazki

WYPRZEDAŻ
KSIĄŻKA 10-20 ZŁ

wyprzedaż książek

SUPLEMENTY
DIETY

Suplementy diety

KURACJE
OCZYSZCZAJĄCE

kuracje oczyszczające