Czy można żyć 150 lat? Michał Tombak

Zdrowie bez wyrzeczeń

Waga 1 kg
%

40,92 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Michał Tombak jest absolwentem wydziału biologii, profesorem habilitowanym, który należy do zacnego grona Rosyjskiej Akademii Nauk. Przez wiele tak był dyrektorem Naukowego Centrum Zdrowia w Moskwie.

Autor stworzył całościowy system dbania o zdrowie. Nie ma tutaj diety cud, są tylko proste przepisy na jego pielęgnowanie i ratowanie. Nie znajdziecie tu  również rygorystycznych przepisów liczenia kalorii, są natomiast proste i oczywiste, zgodne z naturą zasady odżywiania.

Michał Tombak podkreśla, że długowieczność zależy od tego co jemy, jak oddychamy, jak dbamy o naszą psychikę. Opisuje w swojej książce proste metody na oczyszczanie wątroby, nerek i jelit,  warto podkreślić, że nie są one inwazyjne.

Zrozum czym jest choroba, zaprzyjaźni się ze swoim umysłem, zmień kilka nawyków żywieniowych i autor gwarantuje, że poczujesz jak zdrowiejesz.

Czy można żyć 150 lat Odpowiedź na to pytanie i sposób na zachowanie młodości i zdrowia na długie lata znajdziecie w najnowszej książce Michała Tombaka. Doktor habilitowany Michał Tombak ukończył wyższe studia na wydziale biologii i chemii w Moskwie. Napisał kilka popularnych książek poświęconych zdrowiu i uzdrawianiu. O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty, natrętnie reklamowane sposoby odchudzania i odmładzania. Wszystkich się w ten sposób łudzi, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby pracujemy latami. Pełnia zdrowia to nie cudowne środki uzdrawiające, odmładzające lub odchudzające ale życie w rytmie natury (od wydawcy). W książce znajdziemy tematy: Czy można żyć 150 lat Zdrowy kręgosłup Oddech jak życie, Woda – trucizna czy lekarstwo Zdrowe odżywianie Oczyszczanie organizmu Radość na starość oraz wiele innych.

Wydawnictwo: Serwis

Rok wydania: 2023

Format: 145×205

Ilość stron: 282

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…