CHLORELLA BIO + SPIRULINA BIO 280 G TABLETKI BIO ORGANIC FOODS

Dwa w jednym

%

85,00 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

100% BIO CHLORELLA + BIO SPIRULINA 280 g TABLETKI BIO ORGANIC FOODS – SUPLEMENT DIETY

Wyjątkowe połączenie dwóch superfoods chlorelli i spiruliny z certyfikatem BIO, to kompozycja, która doskonale odżywi i wspomoże oczyszczanie Twojego organizmu.

→ Pobierz certyfikat 2023

Chlorella sprzyja oczyszczaniu organizmu z metali ciężkich i pozostałych toksyn środowiskowych, zawiera znaczące ilości żelaza, jodu, cynku i kobaltu. Stosując Chlorellę, wspomożesz wątrobę w procesach oczyszczających i pozbędziesz się zalegających kilogramów.

Spirulina to wysoko odżywcza alga, zawiera cały przekrój niezbędnych aminokwasów, jest bogata w chlorofil i beta-karoten, żelazo, wapń, fosfor oraz witaminę B12. Stosując spirulinę zregenerujesz i odżywisz swój organizm, zyskując energię i witalność.

Sposób użycia:

Zalecana porcja spożycia w ciągu dnia to 4 tabletki 2 razy dziennie, popij minimum 1 szklanką wody. Zalecana ilość do spożycia w ciągu dnia to 8 tabletek (3,2 g)
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Suplement diety polecany jest osobom:

 

  • cierpiącym na chroniczny brak energii
  • zmagającym się z niedokrwistością lub anemią
  • stosującym dietę wegańską lub wegetariańską
  • stosującym kuracje oczyszczające i odchudzające


BIO Chlorella + BIO Spirulina BIO ORGANIC FOODS  
to naturalny suplement diety, którego składniki osiągają przyswajalność na poziomie 80%, jest to bardzo wysoki wynik w porównaniu z preparatami syntetycznymi, których przyswajalność kształtuje się na poziomie 5-15%.

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

group38
Może spodoba się również…