Spirulina Platensis BIO 300 gram – 1500 szt

100% Spirulina Platensis – najpopularniejsza odmiana Spiruliny, która ze swoich właściwości zdrowotnych znana jest już od ponad 40 lat na całym świecie.

Waga 0,5 kg
%

110,00 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Spirulina Platensis BIO  100% 300 gram – 1500 szt, Bio Organic Foods (BOF)

Jest 100% czystą algą słodkowodną sprasowaną do postaci tabletek przy użyciu pary wodnej bez dodatku jakichkolwiek środków chemicznych.

Spirulina jest źródłem wszystkich ośmiu aminokwasów egzogennych. Są one niezbędne wraz z odpowiednią ilością azotu dla prawidłowego przebiegu procesu syntezy także pozostałych białek-aminokwasów endogennych.

Spirulina Platensis jest hodowana w ochronnej biologicznej strefie bez użycia herbicydów i pestycydów, nie zawiera substancji modyfikowanych genetycznie (GMO).

Składniki: 100% spirulina platensis prasowana do postaci tabletek przy użyciu pary wodnej.

Dawkowanie: 3 razy dziennie po 5 tabletek popić minimum 1 szklanką wody, zalecana porcja dzienna to 15 tabletek czyli 3 gramy. Nie przekraczać zalecanej porcji.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg