Wolny od bólu Pete Egosque

To niezwykła książka i z radością polecę ją każdemu, kto chce znacząco poprawić swoje zdrowie fizyczne.

Waga 1 kg
%

49,12 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

To niezwykła książka i z radością polecę ją każdemu, kto chce znacząco poprawić swoje zdrowie fizyczne.

Tony Robbins

Od dzisiaj nie musisz już żyć z bólem. Na tym polega rewolucyjny przekaz Metody Egoscue, przełomowego systemu, który pomoże ci wyeliminować ból układu mięśniowo-szkieletowego bez leków, operacji lub kosztownej fizjoterapii. Metoda obejmuje serię łagodnych ćwiczeń i starannie dobranych pozycji rozciągania, które pomogą ci przywrócić poprawne funkcjonowanie mięśni i stawów. Jej twórca stosuje rozwiązania, które czasem wydają się nielogiczne (np. leczenie bólu stopy w serii ćwiczeń na biodra), jednak działają znakomicie.

To jedna z najbardziej zaskakujących książek o ludzkim ciele, na jakie możecie natrafić. Egoscue twierdzi, że współczesny tryb życia zmienia sposób funkcjonowania naszego ciała. Wobec zmniejszonego fizycznego wysiłku ograniczeniu ulega także funkcjonalny zakres ruchu mięśni i stawów. W tym kompendium znajdziemy ćwiczenia ruchowe, które pozwalają nam odzyskać to, czym obdarzyła nas natura.

Metoda Egoscue stworzona została przez Pete’a Egoscue, szanowanego na całym świecie fizjologa i konsultanta w zakresie rehabilitacji urazów, który z niesamowitą skutecznością – na poziomie 90 procent – pomógł nie tylko wielkim sławom, ale także milionom innych osób.

W książce znajdziesz zdjęcia i instrukcje, jak wykonać ćwiczenia przynoszące trwałą ulgę w przypadku:

• dyskomfortu stawów (ból pleców, szyi, kolan, bioder, barków; zapalenie stawów); • problemów mięśni i tkanek miękkich (urazy stożka rotatorów, zapalenie ścięgien);

• promieniującego i ostrego bólu (rwa kulszowa, zespół cieśni nadgarstka);

• wielu innych dolegliwości (ból głowy, zawroty głowy, zmęczenie).

Niewielu autorów potrafi równie ciekawie i zrozumiale opisać, jak funkcjonują mięśnie i stawy człowieka. Pete Egoscue robi to w sposób, który uświadomi każdemu, jakie możliwości drzemią w jego własnym ciele. Nie tylko pokazuje, jak można pozbyć się bólu, ale także przywraca wiarę w zdolność samoleczenia i odzyskania sprawności. Z tą książką w ręku jesteś gotów odzyskać swój największy skarb: ciało wolne od bólu!

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…