Tajemnice kryształów 500 kryształów, które leczą Cassandra Eason

Kryształy, które leczą duszę, umysł i ciało

Waga 1 kg
%

81,96 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Kryształy, które leczą duszę, umysł i ciało

Tajemnice kryształów autorstwa Cassandry Eason to unikalny przewodnik opisujący aż 500 różnych kryształów występujących na całym świecie. W książce znajdziemy zarówno informacje o tych najbardziej popularnych, jak i tych bardzo rzadkich i niespotykanych kamieniach. Ametyst, rubin, kryształ górski, szafir, piryt, szmaragd, róża pustyni – to tylko niektóre z ogromnej ilości, dobroczynnych kryształów, których bogatą historię, zastosowanie oraz właściwości opisuje książka.

Kamienie towarzyszą ludziom już od tysięcy lat. Od dawna wykorzystywane były do rozmaitych celów, takich jak wykonywanie narzędzi, tworzenie barwników czy przepięknej i unikalnej biżuterii. Do dzisiaj stosujemy je w różnych dziedzinach naszego życia, a książka Tajemnice kryształów nie tylko przedstawia ich bogatą historię i charakterystykę, ale również opisuje stare legendy związane z tymi niezwykłymi kamieniami. Oprócz tego publikacja zawiera cenne rady dotyczące czyszczenia i dbania o kryształy.

Bogato ilustrowany poradnik zawiera zdjęcie każdego z opisanych kryształów. Książka pomoże nam dokonać wyboru odpowiedniego kamienia, w zależności od jego działania i zastosowania. Tajemnice kryształów to doskonała publikacja, która wprowadza czytelnika w niesamowity świat kamieni, dokładnie opisując jaki wpływ ma każdy z kryształów na zdrowie, miłość czy wewnętrzną równowagę. Poradnik zdradza tajemnicę, w jaki sposób wykorzystywać zbawienną moc poszczególnych kryształów, aby zachować zdrowie i żyć szczęśliwie.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…