Sztuka czytania w myślach. Jak zrozumieć innych i wpływać na nich tak, by tego nie zauważyli, Henrik Fexfeus

Waga 1 kg
%

36,89 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Fascynująca podróż po świecie ukrytych sygnałów i komunikacji autorstwa czołowego szwedzkiego mentalisty. Używajcie tego mądrze! – Derren Brown

Nauka czytania w myślach nie jest tak szalonym pomysłem, jak mogłoby się wydawać.

Sztuka czytania w myślach uczy, jak wpływać na innych, przekonując ich do swojego sposobu myślenia. Bazując na psychologii kognitywnej, Henrik Fexeus wyjaśnia, jak czytelnik może się dowiedzieć, co czuje druga osoba – i dzięki temu kontrolować jej myśli i przekonania.

Fexeus oferuje praktyczne wskazówki umożliwiające opanowanie sztuki perswazji, co zwiększy twoją pewność siebie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Proste ćwiczenia zawarte w książce poprawią twoją samoświadomość, ujawniając, jak jesteś postrzegany przez innych. Niezależnie od tego, czy chcesz awansować, negocjować podwyżkę, nawiązywać kontakty jak profesjonalista, znaleźć miłość czy wykryć kłamcę, Sztuka czytania w myślach pokazuje, jak odkryć, co ludzie naprawdę mówią.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś się dowiedzieć, w jaki sposób mentalista może odkryć, co jest w twoim umyśle, jest to książka dla ciebie. – Joe Navarro, autor międzynarodowego bestsellera Mowa ciała.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Rok wydania: 2023

Okładka: miękka

Format: 140×210

Ilość stron: 242

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…