Karty słowiańskie Zwierzęta mówią Anna Ewa Wrzesińska

Waga 1 kg
%

81,18 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

W jaki sposób można korzystać z kart?

Karty intuicyjne służą do uzyskania lepszego wglądu w daną sytuację oraz w samych siebie. Nie są to karty wróżebne, jak tarot czy karty anielskie, choć mogą wyglądać podobnie.

Z ich pomocą można otrzymać wskazówkę, lepiej zrozumieć samych siebie i pomóc sobie w podjęciu ważnych decyzji.

Karty, które oferujemy dotyczą gimnastyki słowiańskiej oraz przesłań płynących ze świata zwierząt i lalek-motanek.

Czym jest talia kart „Zwierzęta mówią”

Zgodnie z przekazami tradycyjnych kultur, zwierzęta towarzyszą nam w ziemskiej wędrówce nie tylko w wymiarze materialnym, ale i duchowym.

Pojawiają się najczęściej w momentach życiowych przełomów, gdy potrzebujemy pomocy, wskazówki, gdy szukamy natchnienia i wsparcia.

Dzięki pracy z kartami „Zwierzęta mówią” poczujesz siłę płynącą ze świata zwierząt, które mogą być dla nas przewodnikami, doradcami i opiekunami. Mogą nas zainspirować do zmian, do zwrócenia uwagi na te aspekty w nas samych, które potrzebują uwagi i miłości. Praca z kartami zwierząt doda Ci sił i pomoże na nowo spojrzeć na nurtujące Cię problemy.

Talia „Zwierzęta mówią” przeznaczona jest dla kobiet, które potrzebują lepiej zrozumieć swój świat wewnętrzny oraz poszukują głębi i magii 
w codziennym życiu.

Z kart możesz korzystać, aby uzyskać wgląd w siebie w kontekście konkretnej sytuacji, ale też by się zainspirować, pocieszyć lub zmotywować.

Talia „Zwierzęta mówią” to:

  • 27 kart, z których każda zawiera nazwę zwierzęcia, jego rysunek i główne przesłanie, jakie ze sobą niesie
  • 64-stronicowa książeczka zawierająca opis znaczenia karty i jej głębszego przesłania oraz sposoby wykorzystania talii (rodzaje pracy z kartami, pytania, które można zadawać pracując z talią, itd)
  • dwustronny elegancki woreczek

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę