Karty słowiańskie Motanki mówią Anna Ewa Wrzesińska

Waga 1 kg
%

81,18 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

W jaki sposób można korzystać z kart?

Karty intuicyjne służą do uzyskania lepszego wglądu w daną sytuację oraz w samych siebie. Nie są to karty wróżebne, jak tarot czy karty anielskie, choć mogą wyglądać podobnie.

Z ich pomocą można otrzymać wskazówkę, lepiej zrozumieć samych siebie i pomóc sobie w podjęciu ważnych decyzji.

Karty, które oferujemy dotyczą gimnastyki słowiańskiej oraz przesłań płynących ze świata zwierząt i lalek-motanek.

Czym są lalki motanki

Historycy twierdzą, że pierwsze lalki-motanki pojawiły się około 5000 lat temu i były czymś więcej niż zwykłymi zabawkami. Pełniły funkcję przedmiotów mocy, a ich wykonywanie było procesem, który dziś zapewne nazwalibyśmy terapeutycznym.

Lalki towarzyszyły naszym przodkom w ważnych przełomowych momentach, ale też w codziennym życiu. Dawały ochronę, pomagały spełniać marzenia, koiły i pocieszały.

Talia „Motanki mówią” pozwoli Ci zapoznać się ze światem słowiańskich lalek i przesłaniami, jakie od nich płyną.

Dzięki pracy z kartami poczujesz moc, jaką możemy się napełnić poprzez kontakt z tradycyjnymi praktykami naszych przodków.

Talia „Motanki mówią” przeznaczona jest dla kobiet, które potrzebują lepiej zrozumieć swój świat wewnętrzny oraz poszukują głębi i magii w codziennym życiu.

Z kart możesz korzystać, aby uzyskać wgląd w siebie w kontekście konkretnej sytuacji, ale też by się zainspirować, pocieszyć lub zmotywować.

Talia „Motanki mówią” to:

  • 27 kart, z których każda zawiera nazwę lalki, jej rysunek i główne przesłanie, jakie ze sobą niesie
  • 64-stronicowa książeczka zawierająca opis każdej lalki (kiedy i po co ją wykonywano, jakie ma znaczenie i głębsze przesłanie) oraz sposoby wykorzystania talii (rodzaje pracy z kartami, pytania, które można zadawać pracując z talią, itd)
  • dwustronny elegancki woreczek

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…