Diagnozowanie z języka Beate i C. Claus Schnorrenberger

Praktyczne wskazówki do leczenia akupunkturą, ziołami, dietą

Waga 1 kg
%

49,12 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

“Diagnozowanie z języka. Praktyczne wskazówki dotyczące leczenia akupunkturą, ziołami i dietą” to wartościowy poradnik w rozpoznawaniu energetycznego stanu zdrowia na podstawie wyglądu języka. Jest to pierwsze wyjątkowo obszerne i bogato ilustrowane opracowanie dotyczące leczenia z punktu widzenia medycyny chińskiej.

“Diagnozowanie z języka. Praktyczne wskazówki dotyczące lecenia akupunkturą, ziołami i dietą” to książka, której autorami są Claus C. Schnorrenberger oraz Beate Schnorrenberger. Pozycja jest bardzo dobrze opracowana i z pewnością umożliwi czytelnikom zrozumienie holistycznego podejścia w diagnostyce. Tematyka została omówiona niezwykle dokładnie, włącznie z budową anatomiczną języka. Opisana została również historia rozwoju i metodologia diagnozy, objaśnione są szczegółowo techniki i procedury tej metody diagnostycznej.

Autorzy zamieścili wytyczne co do leczenia ziołami, akupunkturą i dietą w stosunku do objawów rozpoznanych na podstawie wyglądu języka. Do publikacji załączono także opisy i zdjęcia 28 przypadków klinicznych. Książka jest doskonałym poradnikiem zawierającym mnóstwo informacji na temat wpływu odżywiania na zdrowie.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…