Ajurweda dla początkujących Susan Weis-Bohlen

3-tygodniowy plan przywrócenia zdrowia i samopoczucia za pomocą jogi, aromaterapii, medytacji, sezonowego oczyszczania i ajurwedyjskich potraw

Waga 1 kg
%

65,35 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Ajurweda określa dobrostan jako brak choroby. Wolni od chorób, jesteśmy zdrowi, pełni energii, w zgodzie i przyjaznych stosunkach ze sobą i innymi. W przypadku choroby umysłu lub ciała ta energia znika i czujemy się niekomfortowo ze sobą, a czasem również z innymi. Uzdrawianie ajurwedyjskie polega na dostosowaniu planu leczenia do indywidulanych potrzeb. Pierwszym krokiem jest dowiedzenie się, co w twoim życiu nie działa właściwie, co spowodowało chorobę.

W ajurwedzie kluczem do dobrego zdrowia jest sprawne trawienie. Kiedy ilość toksyn czyli ama, w organizmie jest minimalna, esencja życiowa, czyli ajas, może swobodnie przepływać przez całe ciało. Kiedy poziom amy  jest wysoki, ojas zostaje zablokowana, co wywołuje serię problemów. Oznacza to, że kiedy twoje ciało i umysł nie są zatrute nagromadzonymi toksynami, wszystko w życiu płynie gładko.

Proste codzienne rytuały takie jak picie wody z cytryną na czczo czy płukanie ust olejem kokosowym skutecznie oczyszcza twój organizm, zwiększając jego odporność. Z kolej joga i proste medytacje poprawiają twoją kondycję i redukują poziom stresu.

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: I wydanie 2021

Format: 145210

Ilość stron: 270

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…