Cisza. Esencja naszego umysłu

Waga 1 kg
%

32,72 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Odkryj głębię wewnętrznego spokoju i zrozumienie natury osobistej egzystencji dzięki wyjątkowej publikacji Ryszarda Kleina, która jest kluczem do przebudzenia duchowego i psychologicznego. “Cisza. Esencja naszego umysłu” to pozycja obowiązkowa w bibliotece każdego poszukiwacza prawdy, pragnącego przejść poza iluzje i ograniczenia codzienności. 

Główny temat książki skupia się na odbiciu wewnętrznego świata w naszym życiu, oferując czytelnikom zarówno krytykę poglądów opartych na iluzjach, jak i drogę do rozwijania uniwersalnych wartości, takich jak prawda i zdrowy rozsądek. 

Wykorzystując metodę duchowej psychologii, autor prowadzi nas przez strukturę książki podzieloną na trzy części, gdzie każda następna głębiej penetruje myśli i idee kluczowe dla naszego rozwoju. Medytacyjne ćwiczenia zawarte w części trzeciej nie tylko ułatwiają zrozumienie przekazywanej wiedzy, ale też pozwalają na osiągnięcie rozwoju duchowego i wzbogacenie życia wewnętrznego. 

Dla czytelników poszukujących praktycznych narzędzi książka ta może okazać się bezcenna. Nie tylko pobudza do przemyśleń i autoanalizy, ale też pokazuje, jak przełożyć uniwersalne wartości na codzienne życie. Czytelnicy znajdą w niej inspirację do stawiania pierwszych kroków na ścieżce duchowej i samorozwoju. 

Dlaczego warto wybrać właśnie tę książkę?

“Cisza. Esencja naszego umysłu” znakomicie harmonizuje z potrzebami osób interesujących się rozwojem osobistym i duchowością. Jej dobrze zorganizowana struktura łączy solidną dawkę teorii z praktycznymi wskazówkami, tworząc kompletny poradnik dla tych, którzy pragną głębszego zrozumienia siebie oraz otaczającego ich świata. 

Cechy produktu: 

  • Wydawnictwo: SBM 

  • Rok wydania: 2016 

  • Okładka: miękka 

  • Format: 145×205 mm 

  • Ilość stron: 308 

Zainwestuj w swoją przyszłość, odnajdź spokój i harmonię. “Cisza. Esencja naszego umysłu” czeka na Ciebie w naszym sklepie online – wybierz mądrość zawartą na stronach tej książki w atrakcyjnej cenie. Odkryj sekrety umysłu z Ryszardem Kleinem i pozwól sobie na rozwój, jaki zapewni Ci tylko ta szczególna literatura. Zamów już dziś z dostawą prosto do Twojego domu! 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…