Obniżka! Sekret pełne uzdrowienia Lumira Powiększ

Sekret pełnego uzdrowienia Lumira

Nowy

Rewolucyjne sposoby na samouzdrowienie i regenerację

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


36,30 zł

-3,00 zł

39,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wiele koncepcji duchowych, filozoficzny oraz medycznych podkreśla, że człowiek został stworzony do życia w pełnym zdrowiu. Jak więc wyjaśnić fakt, że tak często chorujemy i nawet współcześni lekarze muszą niejednokrotnie uznać się za pokonanych? Przyczyną jest zaburzenie harmonii naszego ciała i umysłu. Sami je w sobie wytwarzamy, lecz i samodzielnie możemy te uszkodzenia szybko naprawić.

Wystarczy, że zastosujemy porady zawarte w niniejszym poradniku. Autorka jest znaną rosyjską uzdrowicielką. Stworzyła ona własną metodę uzdrawiania, a w tej książce dzieli się niepublikowanymi dotychczas tajnikami uzdrawiania ciała i umysłu. Dzięki niej będziesz w stanie dostrzec nie tylko nową drogę do zdrowia, ale również do wewnętrznego rozwoju. Doprowadzisz ciało, umysł i duszę z powrotem do równowagi i wyższego stanu świadomości. Dokonasz tego bez stosowania chemicznych terapii, które bardzo często pogłębiają dysharmonię w organizmie zamiast ją eliminować. Poprzez uzdrawianie w piątym wymiarze, odtruwanie i harmonizację ciała oraz świadome eliminowanie określonych objawów szybko odczujesz ulgę. Dowiesz się także, jak uzdrawiać poszczególne organy i dokonywać detoksu swojego organizmu.

Lumira prezentuje również metody kontrolowania myśli, oczyszczania i aktywizacji czakr oraz tworzenia w sobie świętej przestrzeni. Prostym językiem objaśnia podstawy medycyny świetlnej, channelingu i widzenia aury.

Nowy wymiar uzdrawiania!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2015

Format: 145x205

Ilość stron: 248

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Sekret pełnego uzdrowienia Lumira

Sekret pełnego uzdrowienia Lumira

Rewolucyjne sposoby na samouzdrowienie i regenerację

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii