Siła Naturalnych terapii Almanach miesięcznika ZDROWIE BEZ LEKÓW tom 4

Kompedium wiedzy o medycynie klasycznej i naturalnej zebrane przez najlepszych specjalistów medycyny holistycznej

%

93,00 

Opis

To już czwarte wydanie Almanachu cieszące się coraz większym zainteresowaniem. Prezentuje najbardziej interesujące artykuły opublikowane w miesięczniku „Zdrowie bez Leków” 2020-21 oraz te niepublikowane, obszernie zajmujące się tematem naturalnych sposobów radzenia sobie z chorobami oraz ich profilaktyką. Artykuły te w większości napisali lekarze medycyny akademickiej, którzy w swojej praktyce zawodowej zaobserwowali skuteczność medycyny naturalnej oraz naturalnych terapii, szczególnie tam, gdzie medycyna konwencjonalna zawiodła.

Szczęśliwie to właśnie praktycy medycyny akademickiej coraz częściej sięgają po różne rodzaje terapii jak fitoterapia – leczenie ziołami,  refleksoterapia- akupunktura stosowana skutecznie w Chinach od tysięcy lat, czy ajurweda – medycyna starożytnych Indii i podchodzą do pacjenta w sposób holistyczny.

Tacy właśnie ludzie w większości są autorami czwartej części Almanachu, a ich grono z roku na rok powiększa się. W tym wydaniu skupiają się na sile naturalnych terapii, jak również na zdrowym stylu życia, suplementacji, samouzdrawianiu, dietoterapii, ziołach i grzybach, życiodajnym pokarmie.

 

Wydawnictwo: Media Com Press

Rok wydania: I wydanie 2021

Format: 220×300

Ilość stron: 532

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach