Psychologia Jogi, Wprowadzenie do Jogasutr Patańdźalego, Maciej Wielobób

wydanie II rozszerzone

Waga 1 kg
%

24,52 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,06 

Opis

Joga? To skomplikowane?

Na pewno nie proste. Ścieżka jogi klasycznej, którą reprezentował Patańdźali, autor Jogasutr, była szkołą ascetyczną. W formie niezmienionej jest dziś praktycznie niemożliwa do praktykowania. W związku z tym w swojej bestsellerowej książce Maciej Wielobób podjął próbę reinterpretacji dzieła sprzed ponad 2 tysięcy lat i dostosowania 195 sutr do naszych czasów i warunków życia, tak by każdy współczesny człowiek mógł przyswoić filozofię procesu doświadczania.

Studiując tę książkę, poznasz źródła, z których czerpią praktykujący jogę. Dowiesz się, jak należy medytować i dlaczego nie powinno się do tego podchodzić bez odpowiedniej podbudowy intelektualnej i duchowej. Maciej Wielobób poprowadzi Cię śladem Patańdźalego ku najskuteczniejszym ścieżkom oczyszczenia umysłu, co przygotuje Cię do praktykowania klasycznej jogi. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie, Twoje dotychczasowe życie wyraźnie się zmieni, a Ty staniesz się nową osobą – nieskończenie mądrą i wolną.

W drugim wydaniu “Psychologii jogi” autor jeszcze uważniej przyjrzał się filologicznej warstwie pracy Patańdźalego. Ponadto uzupełnił aneks o medytację miłującej dobroci oraz mapę Jogasutr, która pozwoli lepiej zrozumieć podział sutr na grupy.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Sensus

Rok wydania: 2020

Okładka: twarda

Format: 140×210

Ilość stron: 118

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…