Medytacje uzdrawiające sufich. 33 lekcje na duchowej ścieżce, Maciej Wielobób, Agnieszka Weolobób

 Dusza, która jest boskim oddechem, oczyszcza ożywia i uzdrawia narzędzie, poprzez które funkcjonuje Hazrat Inayat Khan

Waga 1 kg
%

40,92 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Od zarania dziejów, zachodnia medycyna zajmowała się leczeniem ciała, czy leczenie umysłu, pomijając, a nawet ignorując sprawy ducha. W medycynie Wschodu, ciało, umysł i duch są nierozerwalnie z sobą połączone i tak też wszelkie deficyty w obrębie tych trzech czynników leczone są w sposób holistyczny (P).

Dostrzega się korelację diady ciało – umysł, równocześnie jednak podkreśla, że proces uzdrawiania ciała poprzez umysł rozpoczyna się ponad nimi. Z poziomu przekraczającego soma i psyche. Siła osoby, która uzdrawia, bierze się z odpowiednio skoncentrowanej życiowej energii, a ta pochodzi od istoty wyższej.

Ojcem praktyk medytacji uzdrawiających sufich był Hazrat Inayat Khan, muzyk i mędrzec z Indii, który na początku XX wieku odwiedził Europę. Dla mieszkańców naszej części świata stał się ważny jako propagator metody uzdrawiania wywodzącej się ze starożytnych tradycji mistycznych, bazującej na duchowości wedyjskiej, indomuzułmańskiej i sufickiej. W tej metodzie zakłada się, że zdrowie ciała i zdrowie ducha są ze sobą ściśle powiązane. By zachować fizyczny dobrostan, trzeba się skupić po pierwsze na psychice ?- praktykować specjalnego rodzaju medytacje, wymagające akurat tyle samopoświęcenia i dyscypliny, że pozostają dostępne praktycznie dla każdego chętnego.

Ta książka przeprowadzi Cię przez 33 praktyczne lekcje ścieżki uzdrawiającej indyjskich sufich – tradycyjnej metody leczenia ciała, umysłu i ducha.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Sensus

Rok wydania: 2022

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 140×205

Ilość stron: 288

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…