Podróż. The Journey. Nie wolno się poddawać!!! Brandon Bays

Na końcu tej drogi odnajdziesz zdrowie oraz pełną harmonię fizyczną, emocjonalną i duchową.

Waga 1 kg
%

30,34 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Podróż The Journey to książka o Wolności

Głęboko z naszego wnętrza wzywa nas ogromny potencjał, byśmy otworzyli się na Radość, Wolność i Miłość, które kryją się w środku nas. Ta obecność woła, byś właśnie teraz wrócił do domu… Abyś odbył Podróż, bo pragnie Cię wyzwolić. Każdy z nas ma problemy, które nas ograniczają albo sprawiają, że czujemy się uwięzieni… Słyszymy szept duszy, kiedy nas wzywa, ale mamy wrażenie, że nie jesteśmy w stanie dosięgnąć jej wspaniałości… Zamiast tego czujemy się w jakiś sposób blokowani, zatrzymywani, ograniczeni przez strach, lęk, depresję, żal, ból, niepokój… Może to coś tak prostego, jak poczucie, że w życiu musi chodzić o coś więcej, albo coś bardziej złożonego, jak uczucie kompletnej porażki… Coś tak destrukcyjnego, jak nałóg albo tak groźnego dla życia, jak poważna choroba.

Nieważne jak głęboki jest Twój problem i jak długo z nim walczyłeś – pamiętaj, że masz możliwość stać się absolutnie wolnym, pełnym i uzdrowionym.

Jesteś w stanie dotrzeć do pierwotnej przyczyny lęków, traum i chorób, rozwiązać wszelkie problemy i pozbyć się ich całkowicie… Wyzwolić się, by przeżywać życie na miarę najwyższego potencjału, jako pełną ekspresję swojego prawdziwego ja.

Wydawnictwo: Wena

Rok wydania: 2013

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 135×205

Ilość stron: 231

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…