Po co ci EMOCJE, dr Leon Windscheid

O przewadze płynącej z odczuwania. Międzynarodowy bestseller

Waga 1 kg
%

36,89 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36,89 

Opis

Emocje dają ci przewagę ewolucyjną!

Po co ci emocje? Pytanie to może wydawać się dziwne, bo przecież to, że stale coś czujesz, jest czymś oczywistym. I mimo że uczucia w ogromnym stopniu determinują twoje życie i − jak udowadnia autor tej książki − dają ci przewagę ewolucyjną, to wciąż nie wiemy o nich za wiele. Bo czy łatwo ci odpowiedzieć na pytania o dobre strony strachu? Albo osądzić, czy istnieje miłość, która nie przeminie? Czy potrafisz wyjaśnić, dlaczego siebie oceniasz surowiej niż innych?

Odpowiedzi na te pytania zaskoczą cię, zafascynują i zmienią. Co więcej, nauczysz się radzić sobie z własnymi i cudzymi emocjami, lepiej zrozumiesz samego siebie i pojmiesz, dlaczego odczuwanie jest twoją największą siłą!

Każdy z nas inaczej żyje i odczuwa, jednak wszyscy zachowujemy się wedle wspólnych reguł, które warto poznać. Windscheid łączy zaskakujące naukowe odkrycia z poglądami utrwalonymi przez tysiąclecia. Dostarcza nowych impulsów do życzliwego i pełnego akceptacji poruszania się w skomplikowanym świecie ludzkich uczuć.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Otwarte 

Rok wydania: 2022

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 135×205

Ilość stron: 258

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…