Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie Jason Fung Jimy Moore

Rodzaje głodówek i ich wpływ na zdrowie

Waga 1 kg
%

40,92 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 40,92 

Opis

Systematycznie podana wiedza na temat głodówek. Jak je wprowadzać w życie z rozwagą i wiedzą tak, aby doświadczyć cudownych korzyści z niej płynących.

Zawarte są tu przepisy na posiłki zalecane przed okresem niejedzenia i po jego zakończeniu.

Jimmy Moore i doktor Jason Mung przedstawiają program, który zapewnia nie tylko szybką utratę masy ciała, ale także wpływa pozytywnie na nasze serce oraz pomaga w leczeniu cukrzycy typu 2 i profilaktyce nowotworów. Autorzy udowadniają, że post wcale nie oznacza chorobliwego głodzenia się i odmawiania sobie przyjemności płynącej z jedzenia, a jest wręcz jedną ze skutecznych form zdrowego odżywiania! Musi być jednak przeprowadzony w odpowiedni sposób.

Książka zawiera cztery programy głodówek wraz ze wskazówkami i radami. Wzbogacona jest również o 20 specjalnych przepisów na bezzbożowe posiłki. Dzięki temu czytelnicy mogą wybrać metodę najbardziej odpowiednią dla siebie i w bezpieczny oraz przyjemny sposób przejść przez okres postu.

Autorzy tłumaczą, jak wygląda proces głodówki od początku do końca, oraz czego można się spodziewać w trakcie i po zakończeniu programu. Walczysz z dodatkowymi kilogramami, wypróbowałeś już wiele diet, ale żadna nie okazała się skuteczna? Sięgnij po książkę Głodówka krok po kroku. Być może post to twój klucz do sukcesu i dobrego samopoczucia.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Galaktyka

Rok wydania: 2018

Format: 160×230

Ilość stron: 270

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…