Znaki Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat Laura Lynne Jackson

Waga 1 kg
%

35,18 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Wszechświat ma swój język i nie jest trudno go odczytać. Bycie uważnym, czujnym i bardziej introspektywnym z pewnością pomoże nam zobaczyć jak świat nas wspiera i chce naszego szczęścia.

Z pozoru nieznaczące szczegóły naszej codzienności mogą być sygnałami od naszych opiekunów, przodków znajdujących się po Drugiej Stronie.

Ty też otrzymujesz znaki z drugiej strony – dowiedz się, jak je rozpoznawać i odczytywać ich znaczenie!

Mogą być subtelne: motyl lądujący na naszym ramieniu, tablica rejestracyjna z numerami układającymi się w datę urodzin bliskiej nam zmarłej osoby, pusty SMS… Znaki są wokół nas. To proste i zwyczajne przedmioty, które towarzyszą nam na co dzień i na które często możemy nie zwrócić uwagi.

W tej książce medium Laura Lynne Jackson uczy nas, jak zwracać uwagę na te z pozoru nic nieznaczące szczegóły codzienności i dostrzegać w nich sygnały wysyłane przez naszych bliskich i opiekunów znajdujących się po drugiej stronie.

Zrozumienie tajnego języka Wszechświata jest umiejętnością, którą każdy z nas może opanować – nie trzeba do tego specjalnych predyspozycji parapsychicznych. Kiedy nauczymy się formułować prośby i rozpoznawać dawane nam w odpowiedzi znaki, zaczniemy dostrzegać znaczenie tam, gdzie do tej pory go nie widzieliśmy.

Wydawnictwo: Otwarte

Rok wydania: 2020

Format: 145×210

Ilość stron: 390

 

Opis: Księgarnia Purana

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę