Zdrowy mikrobiom Zdrowy organizm Kathleen DiCharia

%

38,40 

Opis

Autorka w naukowy sposób odpowiada nam dlaczego, w sytuacjach kryzysowych, nasz układ odpornościowy reaguje inaczej. Bardzo istotne jest, aby zrozumieć jakie czynniki mają na to wpływ. Jako naukowiec dzieli się z nami wiedzą na temat medycyny funkcjonalnej oraz mikrobiologii.

Kathleen DiCharia udowadnia, że zdrowy mikrobiom to podstawa i kluczowy element prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Książka zawiera informację jak odbudować florę bakteryjną oraz jak zachować prawidłową równowagę. Jedna rzecz to właściwe nawyki żywieniowe natomiast drugi aspekt to nasze emocje.

Zdrowie przebiega przez następujący cykl. Przekonania tworzą rzeczywistość, pośrednio przekonania wpływają na zachowanie. Z kolei zachowanie kreuje styl życia, który wpływa na florę bakteryjną. Jelita to drugi mózg w związku z tym tworzenie się flory bakteryjnej zależy od tego co jemy i jak myślimy.

Zdrowie to coś więcej niż brak choroby. Zdrowie to zdolność adoptowania się do zmian, tak aby utrzymać optymalny poziom funkcji życiowych na poziomie fizycznym, umysłowym i metabolicznym.

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: 2020

Format: 145×210

Ilość stron: 267

 

Opis: Księgarnia Purana

 

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach