Medyczne śledztwa. Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania Schafer Jurgen Powiększ

Medyczne śledztwa. Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania Schafer Jurgen

Nowy

Prawdziwe znaczenie niejasnych objawów!

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


44,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dla pacjentów profesor Jürgen Schäfer to nierzadko ostatnia deska ratunku. Wiele osób zgłasza się do niego już w stanie śmiertelnej choroby, mając za sobą prawdziwą odyseję przez różne praktyki lekarskie oraz kliniki. W swojej książce „niemiecki doktor House” opierając się na różnych dramatycznych przypadkach opowiada o pracy całego jego zespołu, stosowanych przez siebie metodach oraz możliwościach, jakie ma do dyspozycji współczesna medycyna. Ujawnia przy tym swoje detektywistyczne zacięcie, które pozwala mu natrafić na ślad trudnych do rozpoznania chorób.

Teraz i Ty poznasz sekrety laureata wyróżnienia Ars Legendi, przyznawanego dla najlepszego wykładowcy w Niemczech oraz nagrody Pulsus Awards dla najlepszego lekarza roku 2013. Uzyskasz wiedzę niezbędną do zdiagnozowania boreliozy i poznasz skutki nadużywania leków. Dowiesz się czym się charakteryzuje niediagnozowany zespół Friedmana-Goodmana oraz co mogą oznaczać trudności z oddychaniem. Poznasz problemy wynikające z zepsutego korzenia zębowego, jak również wyczytasz wiele dodatkowych informacji z barwy krwi czy ciężkiego porodu. Rozpoznasz niedoczynność gruczołów przytarczycowych i bagatelizowany zespół bezdechu sennego, jak również lamblie, zespół wędrującej nerki czy zatrucie kobaltem.

Dzięki opisanym w książce przypadkom znajdziesz nieoczywistą przyczynę nękających Cię dolegliwości i zamiast biegać od lekarza do lekarza, wybierzesz specjalistę gwarantującego szybkie i skuteczne wyzdrowienie.

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: 2017

Format: 145x210

Ilość stron: 294

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Medyczne śledztwa. Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania Schafer Jurgen

Medyczne śledztwa. Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania Schafer Jurgen

Prawdziwe znaczenie niejasnych objawów!

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii