Obniżka! Życie bez pasożytów Giennadij P. Małachow Powiększ

Życie bez pasożytów Giennadij P. Małachow

Nowy

Kompleksowy podręcznik dotyczący wiedzy o pasożytach

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


30,00 zł

-3,00 zł

33,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pasożyty "ukradkiem" zasiedlają i kolonizują organizm człowieka. Rozwijają się we krwi i naczyniach, powodując tym samym powstanie chorób sercowo-naczyniowych. Opanowują zanieczyszczony organ i budują w nim kolonię-opuchliznę. Pasożyty przedziurawiają i zakorkowują naczynia, dając tym samym podstawy do zawału. W ten sposób choroby sercowo-naczyniowe, rak, cukrzyca, skleroza, zawał i inne "główne schorzenia" cywilizacyjne są konsekwencją rozwoju pasożytów w organizmie człowieka.


Analizy krwi ludzi, u których wystąpiły choroby sercowo-naczyniowe wykazały, iż w ich organizmach żyją rzesistki, grzyby i mikropasożyty. Pasożyty e nie tylko pożerają krwinki czerwone, ale i wdrażają się w ścianki naczyń, niszcząc je i tworząc skrzepy. W ten sposób powstają udary. Przedostając się do tkanki łącznej, kolonia mikropasożytów powoduje choroby stawów, artretyzm, itp.

Wydawnictwo: ABA

Rok wydania: 2013

Format: 145x210

Ilość stron: 184

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Życie bez pasożytów Giennadij P. Małachow

Życie bez pasożytów Giennadij P. Małachow

Kompleksowy podręcznik dotyczący wiedzy o pasożytach

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii