Obniżka! Mięso pełne kłamstw Jak nie dać się otruć przemysłowi mięsnemu Hans-Ulrich Grimm Powiększ

Mięso pełne kłamstw Jak nie dać się otruć przemysłowi mięsnemu Hans-Ulrich Grimm

Nowy

Cała prawda o mięsie!

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


46,00 zł

-3,40 zł

49,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Polacy są w zdecydowanej większości mięsożerni. Wieprzowina, drób, wołowina i ryby królują na naszych stołach, a w ostatnich latach dołączają do nich coraz powszechniejsze i łatwiej dostępne owoce morza w różnym wydaniu. Nie wyobrażamy sobie niedzielnego obiadu bez mięsa, a wielu z nas spożywa je częściej niż raz dziennie. Pytanie jednak, czemu nagle zaczęliśmy z tego powodu chorować?
Dziennikarz śledczy, którego badania sprawiły, że wiele wynalazków spożywczych potentatów nie zostało wprowadzonych do masowej dystrybucji, przedstawia niewygodną prawdę o związku między chorobami ludzi, a masową hodowlą zwierząt. Dzięki niemu poznasz związek między kiełbasą a cukrzycą oraz salami a plagą bezpłodności. Obalone zostają również mity, takie jak ten o mleku wzmacniającym kości. Dowiesz się, skąd biorą się bóle głowy, depresja i spowolnienie pracy żołądka oraz poznasz cudowną moc zup.
Jak się okazuje, nabiał może powodować raka, a współczesne fermy drobiu są prawdziwymi wylęgarniami zarazków. Kurczaki dostępne w sklepach nie mają wiele wspólnego z naturą, a w marketach czyhają na każdego bakterie odporne na działanie antybiotyków. Poznasz mroczne strony sushi i przyczyny, dla których inwestorzy wybierają ryzykowne innowacje. Uświadomisz sobie skalę nieuczciwych praktyk i przyczyny, dla których zarówno ludzie władzy, jak i sponsorowani przez koncerny naukowcy, umywają ręce od odpowiedzialności za zdrowie konsumentów.

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: 2107

Format: 145x210

Ilość stron: 337

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Mięso pełne kłamstw Jak nie dać się otruć przemysłowi mięsnemu Hans-Ulrich Grimm

Mięso pełne kłamstw Jak nie dać się otruć przemysłowi mięsnemu Hans-Ulrich Grimm

Cała prawda o mięsie!

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii