Niacyna w leczeniu B3 dr Andrew W. Saul Powiększ

Niacyna w leczeniu B3 dr Andrew W. Saul

Nowy

Leczenie witaminą B3 - depresja, ADHD, alkoholizm, zapalenie stawów

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,50 zł.


59,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Niacyna (witamina B3) jest małą cząsteczką, zbudowaną z zaledwie 14 atomów, jest mniejsza nawet od najprostszej cukru czy glukozy. Jednak ta cząsteczka ma ogromny wpływ na zdrowie - odgrywa znaczącą rolę w ponad 500 reakcjach w organizmie. Wiele chorób spowodowanych jest niedoborami niacyny w i wiele chorób można wyleczyć wysokimi dawkami niacyny.

Autorzy książki "Niacyna (B3) w leczeniu", są zwolennikami medycyny ortomolekularnej, wspierającej podejście do odnowy biologicznej, które obejmuje substancje naturalnie występujące w organizmie człowieka.

Ta książka zachęca do powszechnego stosowania niacyny w celu zapobiegania i leczenia takich chorób jak: depresja, choroba Parkinsona, Alzheimer, schizofrenia, zapalenia stawów, ADHD, choroby układu sercowo-naczyniowego i wielu innych. Czytelnicy mogą dowiedzieć się z niej: Co to jest niacyna, jak ją stosować ze szczegółowymi zaleceniami dotyczącymi formy i dawek terapeutycznych w poszczególnych schorzeniach oraz bezpieczeństwa stosowania.

"Niacyna (B3) w leczeniu" jest dla tych, którzy chcą więcej dowiedzieć się o niacynie i o jej cudownych właściwościach leczniczych.

Wydawnictwo: ABA
Rok wydania: 2016
Format:160x230
Ilość stron: 405

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Niacyna w leczeniu B3 dr Andrew W. Saul

Niacyna w leczeniu B3 dr Andrew W. Saul

Leczenie witaminą B3 - depresja, ADHD, alkoholizm, zapalenie stawów

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii