Obniżka! Pokonaj depresję Stephen S.Ilardi Powiększ

Pokonaj depresję Stephen S.Ilardi

Nowy

Program 6 kroków do zdrowia bez leków

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


28,90 zł

-3,00 zł

31,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Depresję można pokonać! Program Terapeutycznej Zmiany Stylu Życia sprawdza się u każdego. Ludzie nie zostali stworzeni do obecnego stylu życia, na który składają się niedobory żywnościowe, mała aktywność fizyczna, niedospanie, izolacja społeczna i szaleńcze tempo. Jego skutkiem mogą być przygnębienie albo depresja. Ale ty wcale nie musisz chorować! Poddaj się zaleceniom terapii Stephena S. Ilardiego.

Program Terapeutycznej Zmiany Stylu Życia jest znacznie bardziej skuteczny niż leczenie depresji w sposób tradycyjny, głównie farmakologicznie.
• Jedz produkty bogate w kwasy tłuszczowe omega-3
• Ruszaj się, uprawiaj sport, wykonuj ćwiczenia fizyczne
• Przebywaj jak najwięcej czasu na słońcu
• Zaangażuj się w jakąś działalność
• Wysypiaj się
• Udzielaj się towarzysko.

Terapia Ilardiego może pomóc każdemu: osobom cierpiącym na depresję o różnym nasileniu i tym, którzy czują się przygnębieni. To również program dla ludzi zdrowych. Dzięki niemu zlikwidujesz nadwagę, będziesz mieć zdrowsze serce i niższe ciśnienie krwi. Twoja odporność poprawi się. Poczujesz, że masz więcej energii i lepsze samopoczucie!

Stephen Ilardi jest psychologiem klinicznym, autorem wielu publikacji o chorobach psychicznych. Wykłada na Uniwersytecie w Kansas.

Wydawnictwo: G+J

Rok wydania: 2016

Format: 140x210

Ilość stron: 312

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Pokonaj depresję Stephen S.Ilardi

Pokonaj depresję Stephen S.Ilardi

Program 6 kroków do zdrowia bez leków

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii