Obniżka! Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach Jeff T.Bowles Powiększ

Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach Jeff T.Bowles

Nowy

Mój roczny eksperyment z Witaminą D3

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


21,00 zł

-5,00 zł

26,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

  Jeff T.Bowles przeprowadził na sobie eksperyment z witaminą D3. Rozpoczął od dawki 50 razy większej niż zalecana przez lekarzy. Po ok. 4 miesiącach zaczął zażywać 150 razy tyle, ile uznawane jest za „bezpieczne”, a na koniec terapii brał 300 razy więcej witaminy D3 niż zezwalają lekarze! Co wydarzyło się w ciągu 10 miesięcy tego doświadczenia? Umarł? Rozchorował się? Przeciwnie! Terapia wysokimi dawkami witaminy D3 uleczyła go ze wszystkich przewlekłych schorzeń. Niektóre z nich towarzyszyły mu od ponad 20 lat!   

W książce Witamina D3 w wysokich dawkach autor szczegółowo opowiada o efektach eksperymentu oraz przedstawia niebezpieczeństwa, na które należy uważać. Jeff T. Bowles jest przekonany, że terapia wysokimi dawkami D3 pomaga zapobiegać wielu schorzeniom, które z intensywnością epidemii nękają świat od lat 80. XX w. Autor poświęcił badaniom nad schorzeniami i procesami starzenia ponad 20 lat. Opublikował 3 znaczące artykuły. Uznani naukowcy, w tym laureaci Nagrody Nobla, uznali, że są ekscytujące i mają duże znaczenie.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2015

Format: 148x210

Ilość stron: 136

 

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach Jeff T.Bowles

Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach Jeff T.Bowles

Mój roczny eksperyment z Witaminą D3

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii