Obniżka! Rosyjska medycyna informacyjna O.Potschtar, K.J.Becker Powiększ

Rosyjska medycyna informacyjna O.Potschtar, K.J.Becker

Nowy

Dziewięć podstawowych technik i ich praktyczne zastosowanie

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


34,00 zł

-5,30 zł

39,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rosyjska medycyna informacyjna traktuje człowieka jako jedność ciała, duszy i umysłu. Zakłada, że dzięki sile świadomości każdy z nas ma wpływ na swoje zdrowie, samopoczucie oraz wszystkie zdarzenia w swoim życiu. Jej istotą jest podawanie rozregulowanemu organizmowi informacji, jak powinien prawidłowo funkcjonować. W ten sposób można spowodować jego dostrojenie się do wzorcowych częstotliwości odpowiadających idealnemu stanowi zdrowia i pełnej sprawności.

Autorzy opisują łatwe do zastosowania ćwiczenia dotyczące koncentracji, które pozwolą Ci dowolnie sterować rzeczywistością i rozwijać świadomość. Będziesz w stanie wejść w kontakt z każdym organem, komórką, a nawet własnym DNA i pozytywnie je zmieniać. Twoje narządy „słyszą” Twoje myśli, słowa oraz uczucia i cały czas są gotowe zmieniać się wraz z nimi. Pamiętaj jednak, że wysyłana informacja może zarówno wyprowadzić Cię z równowagi jak też pozwolić Ci wyzdrowieć. Są informacje, które wywołują chorobę i takie, które uzdrawiają.

Dzięki metodzie uzdrawiania zaprezentowanej w tej książce poznasz proste techniki, które umożliwią Ci regenerację organów, pełne uzdrowienie, odmłodzenie oraz dokonanie życiowych przełomów. Specjalnie przygotowane przez Autorów ćwiczenia, obejmujące wizualizacje, medytacje, jasnowidzenie i wiele innych metod, z łatwością dokonasz zmian umysłu i ciała na poziomie kwantowym. Odkryj nowoczesną drogę do zdrowia.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2015

Format:200x140

Ilość stron: 208

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Rosyjska medycyna informacyjna O.Potschtar, K.J.Becker

Rosyjska medycyna informacyjna O.Potschtar, K.J.Becker

Dziewięć podstawowych technik i ich praktyczne zastosowanie

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii