Obniżka! Gdy bolą stawy Anna Kłosińska, Dariusz Klarecki Powiększ

Gdy bolą stawy Anna Kłosińska, Dariusz Klarecki

Nowy

Jak sobie pomóc gdy nic już nie pomaga

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


25,00 zł

-3,00 zł

28,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Choroby reumatyczne pustoszą nasz organizm. Lekarze przepisują pacjentom sterydy, antybiotyki i środki przeciwzapalne. Jednakże leczenie często nie przynosi pożądanych rezultatów, lecz tylko przysparza nowych chorób, będących skutkami ubocznymi stosowania leków przeciwreumatycznych. Zdesperowani i cierpiący poszukujemy więc nowych sposobów walki z tą chorobą i chorobami jej towarzyszącymi.

Takie właśnie sposoby przedstawiliśmy w tej książce, a są to między innymi leczenie uzdrowiskowe (balneoterapia: kąpiele siarczkowe i okłady borowinowe), detoksykacja (oczyszczanie) organizmu oraz radykalna zmiana sposobu odżywiania. Zamieszczone tu przepisy pomogą więc czytelnikom skomponować codzienne menu i przekonać się, że zdrowe potrawy mogą być również bardzo smaczne.

Opisaliśmy też historie osób, którym udało się wygrać z chorobą albo przynajmniej złagodzić jej skutki. Te pozytywne przykłady napawają optymizmem i dają nadzieję, że nam też ta walka się powiedzie.

 

Anna Kłosińska autorka i realizatorka programów z zakresu edukacji zdrowotnej i żywieniowej. Dyplomowany fizjolog żywienia, dietetyk, pedagog i terapeuta. Zajmuje się m.in. diagnostyką w zakresie badania alergii i nietolerancji pokarmowych oraz profilaktyką zdrowotną. Autorka książek m.in. Zdrowa kuchnia dla dzieci, Dobra dieta dla małych i dużych dzieci, Przepisy dla Tosi i Franka.

 

Dariusz Klarecki lekarz specjalizujący się w dziedzinach związanych z leczeniem sanatoryjnym. Obecnie pracuje w sanatoriach „Rafał” i „Zbyszko” oraz Hotelu Słoneczny Zdrój w Busku Zdrój. Jest członkiem Rady Naukowej BMS i Krajowym Konsultantem Biomechanicznej Stymulacji (BMS). Kocha ludzi i to co robi.

 

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2015

Format: 145x210

Ilość stron: 175

ISBN: 978-83-60170-72-4

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Gdy bolą stawy Anna Kłosińska, Dariusz Klarecki

Gdy bolą stawy Anna Kłosińska, Dariusz Klarecki

Jak sobie pomóc gdy nic już nie pomaga

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii