Obniżka! DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy dr H.P.A. Fisher Powiększ

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy dr H.P.A. Fisher

Nowy

Odkrycie stulecia teraz dostępne dla każdego

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


38,40 zł

-6,00 zł

44,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

DMSO (dimetylosulfotlenek) to bezwonny płyn, który jest naturalnym produktem pozyskiwanym z drewna. W licznych badaniach naukowych wykazał on dużą ilość leczniczych zastosowań i dobroczynnych oddziaływań na ludzki i zwierzęcy organizm. Może wchłaniać się przez skórę, być spożywany jako rozcieńczona mieszanka do picia, podawany w formie zastrzyków lub infuzji. Z powodu jego szczególnej zdolności do wnikania w skórę bez uszkadzania jej, chętnie używany jest w maściach, żelach, plastrach i tynkturach.

To naturalny środek leczniczy, który nadaje się do leczenia chorób poważnych i wywołujących silne bóle oraz do łagodzenia dolegliwości, które dopadają nas codziennie. Z powodu braku jakichkolwiek skutków ubocznych, z powodzeniem może być stosowany przez całą rodzinę, Jest środkiem tanim i łatwo dostępnym.

DMSO hamuje stany zapalne, działa bakteriobójczo, zwalcza grzyby i wirusy, wiąże uszkadzające komórki wolne rodniki, wspomaga system immunologiczny i powoduje szybkie gojenie ran, nawet obrażeń spowodowanych promieniowaniem rentgenowskim czy mrozem.

Udowodniono lecznicze działanie DMSO w schorzeniach takich jak: artretyzm, uszkodzenia kręgosłupa, choroby psychiczne, zespół Downa, siniaki, stłuczenia, zwichnięcia, nowotwory w tym włókniaki czy guzy mózgu. Jest pomocny przy chorobach neurodegeneracyjnych takich jak demencje, Parkinson czy SM. Od dawna jest stosowany przez wojskowych i sportowców przy różnego rodzaju kontuzjach. Teraz jest dostępny dla każdego.

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: 2015

Format: 145x205 I

Ilość stron: 358

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy dr H.P.A. Fisher

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy dr H.P.A. Fisher

Odkrycie stulecia teraz dostępne dla każdego

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii