Wylecz się z raka J.Lebiediew cz 1 Powiększ

Wylecz się z raka J.Lebiediew cz 1

Nowy

Schematy leczenia guzów nowotworowych, układu pokarmowego, płuc, wątroby, krtani, piersi oraz układu płciowego.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Drodzy Czytelnicy! Mam nadzieję, że ta książka całkowicie zburzyła Wasze przekonanie, że nowotwory są nieuleczalne. Oficjalna onkologia przez długie lata wbijała nam do głowy – rak jest nieuleczalny, nieuleczalny, nieuleczalny... Od 2005 raku wiemy, że wręcz przeciwnie. „Uleczalny!”. I to każdy, cały i w pełni! Wielu lekarzy medycyny ortodoksyjnej wprawia w zakłopotanie fakt, że półpiśmienni dziadowie i babki–zielarki szereg chorób leczyli z niezmiernie pozytywnym rezultatem.

Fragment książki:

Bez zastosowania ziół, aloesu, propolisu samo odżywianie makrobiotyczne skutecznie leczy w półtora roku nieoperowanych chorych. Przy czym, odżywiając się tylko według zasad makrobiotyki lub poszcząc, chory powinien rozumieć, że leczeniu towarzyszy duża utrata wagi, długi stan podgorączkowy i częste stany osłabienia, utrata apetytu, poczucie nóg jak z waty, utrata sił. Waga zaczyna wracać wraz z odbudowywaniem się właściwego obrazu krwi. Jeżeli leczysz się według schematu, to szybko nastąpi kryzys ozdrowieńczy i ponowna utrata wagi aż do pełnego wydalenia i zniszczenia nowotworu. Nowotwór przewodu pokarmowego jest wydalany z występowaniem przełomu (po przełomie należy ściśle pościć przynajmniej przez tydzień) i w ciągu 20 dni całkowicie wraca waga i zdrowie, trzeba jednak powiedzieć, że w przypadku złośliwych guzów mózgu sytuacja wygląda inaczej. Występuje ból głowy, pogorszenie wzroku, a jeżeli w piersi lub przydatkach są torbiele, to zaogniają się. Odczuwalne jest łamanie w kościach; powstaje wysypka na uszach, skórze głowy, twarzy - trwa to niekiedy cztery miesiące. Jeszcze jeden ważny objaw: podczas niszczenia guza złośliwego zawsze wzmaga się wypadanie włosów przy myciu głowy. „Zjadliwość nowotworu" ściśle zależy od prowadzenia się, czyli od liczby partnerów seksualnych, a poza tym od naświetlań i chemioterapii. Zaniedbany nowotwór po wyniszczającej terapii zawsze wyrzuca na skórę i do krwi wielkie ilości zakażeń, co powoduje odpowiednio wysokie OB, bezsenność (czasami wielomiesięczną), swędzenie, łamanie w kościach, powiększenie śledziony i wątroby (znam też dwa przypadki żółtaczki). Leczenie w centrach onkologicznych zawsze pogarsza stan chorego, a jeżeli było długotrwałe, to nawet pozbawia nadziei na wyzdrowienie. Przy czym, jak rozumiecie, nowotwory różnych osób są zróżnicowane pod względem składu i patogenności. Jeżeli człowiek nie ma kontaktu ze zwierzętami i obciążeń genetycznych, to leczenie onkologiczne szybko zrównuje jego szansę na wyzdrowienie z tymi, którzy mają zwierzęta i obciążenia genetyczne.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Wylecz się z raka J.Lebiediew cz 1

Wylecz się z raka J.Lebiediew cz 1

Schematy leczenia guzów nowotworowych, układu pokarmowego, płuc, wątroby, krtani, piersi oraz układu płciowego.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii