Obniżka! Nerki i pęcherz dr Rosina Sonnenschmidt Powiększ

Nerki i pęcherz dr Rosina Sonnenschmidt

Nowy

Kompleksowa terapia holistyczna

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


34,90 zł

-5,00 zł

39,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Koncepcja terapii holistycznej nakierowana jest nie tyle na metody uzdrawiania, ile na obraz własny człowieka, który nosimy w sobie. Jakie jest moje wewnętrzne oparcie, które wytrzymuje życiowe burze? Czy jestem zintegrowany z większą całością natury? Czy ufam jej mądrości? Czy lubię ludzi? 

Medycyna holistyczna ma dotrzeć do źródła świadomości, które chwilowo może być niedostępne z powodu kryzysu lub choroby. Najpierw zastanówmy się jak siebie traktuję, jak pozwalam się traktować innym, jakie mam dogmaty, czego się obawiam, jak przeżywam własny autorytet. Wtedy przychodzi czas na zmianę diety, wprowadzenie rytuałów zdrowotnych do codziennego życia i proces uzdrawiania nabierze kształtu.

Autorka mieszka w Niemczech i w swojej pracy klinicznej pomogła wielu pacjentom przy takich schorzeniach jak kamica nerkowa, rak nadnerczy, zapalenia pęcherza, problemy z moczeniem kłębuszkowe zapalenie nerek, złośliwe guzy czy niewydolność nerek.

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: 2020

Format: 145x210

Ilość stron: 197

 

Opis: Księgarnia Purana

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Nerki i pęcherz dr Rosina Sonnenschmidt

Nerki i pęcherz dr Rosina Sonnenschmidt

Kompleksowa terapia holistyczna

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii