Obniżka! Pracowite nerki Andre Giordan Powiększ

Pracowite nerki Andre Giordan

Nowy

Przewodnik po wielofunkcyjnym narządzie

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


29,99 zł

-5,00 zł

34,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nerki – cóż o nich wiemy? Większość z nas nie potrafiłaby powiedzieć, jak działają, ani nawet gdzie dokładnie się znajdują. Nauka też długo poznawała ich funkcje. Nie służą tylko do oczyszczania krwi z odpadów. Nerki to prawdziwa wewnętrzna wieża kontrolna. Regulują podstawowe czynności życiowe i zarządzają wieloma niezbędnymi składnikami organizmu za pośrednictwem procesów, których nie powstydziłaby się nanotechnologia. Nie bez powodu przemysł próbuje je naśladować...

Mocz, produkt nerek, od zawsze był przedmiotem zainteresowania i podziwu. Nic dziwnego: wiele mówi o nas i naszym zdrowiu. To na nim wzbogacił się rzymski cesarz Wespazjan. Mocz ma duże szanse stać się ropą XXI wieku! Czas pokaże, czy będziemy potrafili go wykorzystać. Ale nerki nie mogłyby pełnić swoich funkcji bez współpracy pęcherza moczowego oraz męskich i żeńskich narządów płciowych. W jaki sposób powinniśmy dbać o te ostatnie? Jak najlepiej ich używać do wydajnej produkcji endorfin, tych cudownych hormonów szczęścia?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Rok wydania: 2018

Format: 130x220

Ilość stron: 158

 

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Pracowite nerki Andre Giordan

Pracowite nerki Andre Giordan

Przewodnik po wielofunkcyjnym narządzie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii