Obniżka! Śmierć przez wapń Mity groźne dla zdrowia Thomas E. Levy, MD, JD Powiększ

Śmierć przez wapń Mity groźne dla zdrowia Thomas E. Levy, MD, JD

Nowy

Cała prawda o wapniu

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


40,09 zł

-4,90 zł

44,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W książce Śmierć przez wapń doświadczony kardiolog i naukowiec, Thomas E. Levy, przedstawia dowody naukowe, że regularne spożywanie produktów mlecznych i wapnia promuje wszystkie znane przewlekłe choroby zwyrodnieniowe i znacznie skraca życie. Książka napisana jest w sposób zrozumiały, zarówno dla laika, jak i naukowca. Dr Levy wyjaśnia niebezpieczeństwa związane z suplementacją wapnia. "Obecnie udowodnione jest, że nadmiar wapnia w diecie, jak to się dzieje w przypadku systematycznego picia mleka oraz spożywania innych produktów mlecznych, zawierających wapń, jest toksyczną i potencjalnie skracającą życie praktyką".

Doktor Levy jest praktykującym lekarzem-kardiologiem, naukowcem oraz adwokatem. W roku 1972 dr Levy uzyskał tytuł magistra biologii na Uniwersytecie Johna Hopkinsa. W roku 1976 ukończył studia medyczne w Tulane University School of Medicine, gdzie specjalizował się kolejno w medycynie wewnętrznej i kardiologii. Po zakończeniu studiów podyplomowych habilitował się i pracował w tej uczelni przez kolejne trzy lata. Po okresie praktyki prywatnej w dziedzinie kardiologii osób dorosłych, w roku 1994 doktor Levy rozpoczął, wspólnie z doktorem Halem Hugginsem, badania nad medycznym wpływem stomatologicznych czynników toksycznych. W roku 1998 ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Denver, a następnie prowadził praktykę prawną w Kolorado i w Dystrykcie Kolumbii.

Wydawnictwo: ABA

Rok wydania: 2018

Format: 150x220

Ilość stron: 382

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Śmierć przez wapń Mity groźne dla zdrowia Thomas E. Levy, MD, JD

Śmierć przez wapń Mity groźne dla zdrowia Thomas E. Levy, MD, JD

Cała prawda o wapniu

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii